YKS Evde Çalışmak İçin Kaynak Önerisi

Komodin

Decapat
TYT için Türkçe-Matematik-Fizik, AYT için de Matematik-Fizik derslerine düzenli bir şekilde evde çalışmak istiyorum ancak temel şeylerin çoğunu unuttum sanırım. Fizik için Kartezyen Turuncu, matematik için de Antrenmanlarla Matematik düşünüyorum. Önerebileceğiniz kaynak veya çalışma programı varsa mutlaka paylaşmanızı rica ediyorum. Elimde şu anda sadece Fen Bilimleri’nin güncel soru bankaları var. Türkçeyi evimdeki mevcut kaynaklardan halletmeyi düşünüyorum.

Seviyeni bilmeden yorum yapamam. Kaç net yapıyorsun? Ders ders kaç net yaptığını söylersen kaynak önerebilirim.

Seviyeni bilmeden yorum yapamam. Kaç net yapıyorsun? Ders ders kaç net yaptığını söylersen kaynak önerebilirim.
TYT
  • Türkçe 29 doğru 5 yanlış
  • Matematik 10 doğru 2 yanlış
  • Fen 4 doğru 4 yanlış

Felsefe sorularıyla uğraşırken bayağı zaman harcadığımdan matematiği ve feni alelacele yaptım. Yoksa matematikte 20, fende 10 net yapardım. AYT bilgim neredeyse sıfır. Matematikten 4 doğrum 5 yanlışım var. Doğruların hepsi de problem ya da geometri soruları. Bu arada geometri için de kaynak önerisi ricamdır.

Seviyeni bilmiyorum ama matematik için şu görseli şöyle bırakayım;

1538552955483.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı