YKS ve hayatımı bir kız uğruna batırma sürecim

Dosya Ekleri

• aöf pc.png
    aöf pc.png
    197,1 KB · Görüntüleme: 44
Sınava çok az çalışıp girdim. Aslında çok kötü geçti. Bir tık daha iyi yapabilirdim. Bu berbat netlerle bile 926 bin yapmışım. Matematik için 3-5 net yapsan 1 milyon içine girersin.

Şimdilik onu mu bunu mu yazayım demek yerine sınav sonuçları açıklanıp sıralama belli olunca ona göre boşta kalmayacağın şekilde yazarsın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-10 154106.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-10 154106.png
    71,3 KB · Görüntüleme: 38
Sınava çok az çalışıp girdim. Aslında çok kötü geçti. Bir tık daha iyi yapabilirdim. Bu berbat netlerle bile 926 bin yapmışım. Matematik için 3-5 net yapsan 1 milyon içine girersin.

Peki hocam 1M sıralama ile garanti elektronik teknolojisi gelir mi veya tercih yaptıktan sonra açıkta kalır mıyım?

@Your Secret Stalker

Arkadaşlar merhaba beni forumda bazı konularımla vs illaki görmüşsünüzdür. Konuyu kısa keseceğim 1 yıl önce deli gibi hoşlandığım kızın benden soğuması ve onu yeniden kazanmak için çırpınmam sonucu şu an hem YKS sınavını hem de kızı kaybettim galiba. Okulun bitmesine 1 hafta kaldı ancak ben kıza hala açılamadım. Ek olarak bu yıl elektronik teknolojisi kazanamazsam bir IT şirketinde işe girmeyi düşünüyorum. Bir yandan da AÖF bilgisayar programcılığı yazarım muhtemelen, bana bir tavsiyeniz var mı?
Uzun zamandır hoşlandığım kızla sevgili olmuştum sırf spor yapmamı engelliyor diye (bilerek değil) direkt ayrılmıştım. Bu konularda çok hassasım kendimi her zaman ön plana koyarım. Bu yüzden bana sen sadece kendin istediğin zaman sevgili olmamızı istiyorsun demişti ve %100 haklı. Peki pişman mıyım? Kesinlikle değilim yaşamam gereken her şeyi yaşadım ve olabildiğince erken ayrıldım iyi ki ayrılmışım.

Peki hocam 1M sıralama ile garanti elektronik teknolojisi gelir mi veya tercih yaptıktan sonra açıkta kalır mıyım?

@Your Secret Stalker
1m sıralama yapıp iş bulacağın garanti mi? Komşu vs demişsinde tam analamadım.

Uzun zamandır hoşlandığım kızla sevgili olmuştum sırf spor yapmamı engelliyor diye (bilerek değil) direkt ayrılmıştım. Bu konularda çok hassasım kendimi her zaman ön plana koyarım. Bu yüzden bana sen sadece kendin istediğin zaman sevgili olmamızı istiyorsun demişti ve %100 haklı. Peki pişman mıyım? Kesinlikle değilim yaşamam gereken her şeyi yaşadım ve olabildiğince erken ayrıldım iyi ki ayrılmışım.

1m sıralama yapıp iş bulacağın garanti mi? Komşu vs demişsinde tam analamadım.
Spor yapmanı nasıl engelliyor?

Hocam bana bir tavsiyeniz var mı?
Her gün yeni bir sabaha uyanıyorsun, bir sabahta artık yeni bir hayata uyanmayı dene. Çalış çabala ölene kadar. Pes etmek yok, makine olmadan durmak yok. Kendine odaklan, geliştir kendini dil öğren. Spor yap Fitness'a git. Müzik aleti çalmayı öğren. Geliş ulan!

İkinizin müsait olduğu bir zaman dilimi yok muydu?
Tabi ki vardı o zamanları değerlendiriyorduk zaten. 2 günde bir kesinlikle dışarı çıkıyorduk. Fakat o biraz abarttı ve benim veremeyeceğim zamanı da istedi.

Ben içe dönük bir insanım yalnız olmayı severim. Yalnız olduğum süreçte de kendime bir şeyler katarım (spor ders vs). O bu zamanımı da aldığı için bu tarz şeyler yapamıyordum. Bu yüzden kendimi suçlu hissediyordum. Bu suçluluk duygusu ona olan sevgimi de azalttı.

bir sabahta artık yeni bir hayata uyanmayı dene.
31 bırakıyorum yeni hayatımın ilk günü.

Yeni konular

Geri
Yukarı