YKS ve hayatımı bir kız uğruna batırma sürecim

Arkadaşlar merhaba beni forumda bazı konularımla vs illaki görmüşsünüzdür. Konuyu kısa keseceğim 1 yıl önce deli gibi hoşlandığım kızın benden soğuması ve onu yeniden kazanmak için çırpınmam sonucu şu an hem YKS sınavını hem de kızı kaybettim galiba. Okulun bitmesine 1 hafta kaldı ancak ben kıza hala açılamadım. Ek olarak bu yıl elektronik teknolojisi kazanamazsam bir IT şirketinde işe girmeyi düşünüyorum. Bir yandan da AÖF bilgisayar programcılığı yazarım muhtemelen, bana bir tavsiyeniz var mı?

Bu yüzden lise zamanlarımda sevgili yapmamaya çalıştım bana göre evlenemeyeceğim biriyle sevgili olmak gönül eğlendirmekten başka bir şey değil.
Sizin adınıza da üzüldüm açıkçası ama asla eğitim her şey değildir hayatta çok daha farklı yerlerden başarılı olan bir yığın insan var bunu da unutmayın.

Uzun zamandır hoşlandığım kızla sevgili olmuştum sırf spor yapmamı engelliyor diye (bilerek değil) direkt ayrılmıştım. Bu konularda çok hassasım kendimi her zaman ön plana koyarım. Bu yüzden bana sen sadece kendin istediğin zaman sevgili olmamızı istiyorsun demişti ve %100 haklı. Peki pişman mıyım? Kesinlikle değilim yaşamam gereken her şeyi yaşadım ve olabildiğince erken ayrıldım iyi ki ayrılmışım.

1m sıralama yapıp iş bulacağın garanti mi? Komşu vs demişsinde tam analamadım.
Böyle bencil egoist insanların sevgilisi olurken benim yalnız olmam :)

Böyle bencil egoist insanların sevgilisi olurken benim yalnız olmam :)
Birinicisi egoist değilim. Kendimi hep aşağılayarak motive ederim.

İkincisi, zaten maks 2 ay sonra ayrılacağım biri yüzünden kendi geleceğimi etkileyemem, sizde etkilenmesine izin vermeyin. İzin verirseniz konu sahibiyle benzer durumlar yaşarsınız.

Birinicisi egoist değilim. Kendimi hep aşağılayarak motive ederim.

İkincisi, zaten maks 2 ay sonra ayrılacağım biri yüzünden kendi geleceğimi etkileyemem, sizde etkilenmesine izin vermeyin. İzin verirseniz konu sahibiyle benzer durumlar yaşarsınız.
Dostm sen hiç aşık olmamışsın demek ki ben iyi sıralamam olmasına rağmen sevdiğim kız için mezuna kaldım aynı yere gidelim diye.

Dostm sen hiç aşık olmamışsın demek ki ben iyi sıralamam olmasına rağmen sevdiğim kız için mezuna kaldım aynı yere gidelim diye.
Kral yanlış anlama ama bence sen sırf kız için kaldıysan enayilik etmişsin. Eğer sınavın kötüyse zaten bir şey demem.

Aşık olmakta kolay bir şey değil zaten. Fakat karşımdaki kişiyi çok uzun zamandır istiyodum. Bir hedef gibiydi gözümde.

Kral yanlış anlama ama bence sen sırf kız için kaldıysan enayilik etmişsin. Eğer sınavın kötüyse zaten bir şey demem.

Aşık olmakta kolay bir şey değil zaten. Fakat karşımdaki kişiyi çok uzun zamandır istiyodum. Bir hedef gibiydi gözümde.
Sıralamam gayet iyiydi 20k. Sen kızı sevdiğini sanmışsın aslında onu egonu tatmin etmek için kullanmışsın başka bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı