YKS'ye nasıl çalışılmalı?

Betguas

Decapat
Yer
İzmir Buca
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu sene 11.sınıfa geçtim ve EA seçtim. TYT temelim orta düzeyde, bazı unuttuğum şeyler olabilir ama gördükçe hatırlayan bir hafızaya sahibim. YKS'ye nasıl çalışmalıyım?

Bu sene 11.sınıfa geçtim ve EA seçtim. TYT temelim orta düzeyde, bazı unuttuğum şeyler olabilir ama gördükçe hatırlayan bir hafızaya sahibim. YKS'ye nasıl çalışmalıyım?

Ben arkadaşımın taktiğini deniyorum mesela çok oyun oynayan bir tip iseniz mesela çalışacağınız konular olsun mesela bir gün 5 saat çalışmanız gereken bir konu olur onu bitirmeden asla PC geçmeyin bana kalırsa böyle yaparsanız iyi olur.

Bence rahat ol. Acele etmene hiç gerek yok. Lisenin bittiği dönem 1 yıl AYT-TYT karışık düzenli çalış. Biraz masrafsız ve rahat çalışabilecek bir şey istiyorsan Doping Hafıza'yı araştırmanı öneririm.

Bol şans!

TYT için soru çözümü deneme filan ile devam edin ama AYT için şimdiden başlayın çok güzel ilerlersiniz. Zaten AYT formül istiyor (mat için söylüyorum). Ondan dolayı AYT de konu + bol soru işinizi görecektir. TYT'deki gibi farklı mantıklarda soru yok aynı benzer mantıktalar.

Geri
Yukarı