YKS'ye şimdi çalışmaya başlayacağım

Son düzenleme:
Mümkün değil. 3 ayda tüm konuları 0 dan bitirdim şu an 60 TYT 40 AYT yapıyorum.

Anlaşılan o ki YKS hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz.
Düzenli çalışınca bir şekilde bitiyor. O kadar abartıldığı kadar yok bence. Bu sene konular da kalktı zaten 3 ayda bitecek kadar konu kaldı günde 10 11 saat çalışmayla.

Düzenli çalışınca bir şekilde bitiyor. O kadar abartıldığı kadar yok bence. Bu sene konular da kalktı zaten 3 ayda bitecek kadar konu kaldı günde 10 11 saat çalışmayla.
Aynen öyle hocam. Ben tamamen öyle bitirdim. Ama konular kalkmasaydı 3 ayda sittin sene bitmezdi.

Sınava tam 80 gün kaldı ve bugün plan defteri aldım kendime. Bu 80 günü iyi değerlendirmek istiyorum. Şimdiye kadar neredeyse hiç düzenli çalışmadım. TYT'de hedefim Türkçe'den minimum 30 net Matematik'ten minimum 30 net Sosyal'den minimum 15 net. Yani ortalama 75 net yapıyor olmam lazım. Benim lisede derslerim fena değildi OBP puanım 85 ama son sene çalışmadım mezuna bıraktım bu sene yine çalışmadım. Öncelikle TYT Matematik'ten bir tane kaynak alıp onu önümüzdeki 20 gün içerisinde baştan sona bitirmek istiyorum ve dolu dolu çözmek istiyorum. Akabindeki 60 gün her gün TYT branş denemeleri veya genel denemeleri çözeceğim. Bu 20 günlük süreçte bana önereceğiniz sıfırdan başlamam için kaynak var mı? Zor bir kaynak alırsam örneğin Apotemi gibi çabuk pes eder miyim?

Nerdesiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı