Yoldaki kıza aşık oldum ve

Bak burda bir konuda haklısın.
Türk kızlarına selam versen nooluyoruz sanırlar. Ama yabancı bir kız bir selamı alırlar ve karşısındaki kişiyi tanımaya çalışırlar. Eğer karşıdaki kişi, halk tabiri ile HANZO ise zaten bir fikir edinmişlerdir.
Benim tüm kızlardan edindiğim bir ana tema vardır.
GUDURUKTURLAR.
Yanında bir hatun var iken sana lezzetli bir kek gibi bakarlar ve sırnaşırlar. Ama tek ve kendi halinde birisi isen hiç bakmadıkları gibi bir anda üst düzey bürokrat olurlar.
Seni zaman zaman gören bir kız seninle pek ilgilenmez ya da ilgilendiğini belli etmez. Eğer yanında kızlı erkeli bir arkadaş grubun var ise, eğer bu grup içerisinde sana olan ilgi yoğunsa, işte o zaman seyret olayı.
Her bayanın gelecekten endişesi vardır. Bu düşünce uğrunda arayışını sürdürmektedir. Kendisine bakacak, kollayacak, gerekirse eğlendirecek birisini ararlar. Ama olay ciddi boyutlara geldiği zaman tek bir kural vardır.
DAİMA KENDİNDEN EMİN VE KONUŞMAYI BİLEN, ESPRİLİ ve ÖZELLİKLE KARİYER SAHİBİ (karizmatik) BİR ERKEKLE BİRLİKTE OLMAK İSTERLER.

İşin kötüsü aşık olursun acı çekersin ayrılırsınız yine acı çekersin. O yüzden yalnızlığı savunuyorum ben. Eylül'den beri yalnızım. Hiçbir şikayetim de yok. :D Harbi ya kaç ay olmuş? 8 ay olmuş. Zamanla yalnız olduğunu bile yalnızlıktan unutuyorsun. :D

Aynen katılıyorum Yamyam Hocam. Düşündüklerini aynen ben de düşünüyorum. 16 yaşta ne kariyer olcaksa artık. Okulda ünlüyüm tabi benim ismini bilmediklerim bile bana ismimle hitap ediyor, ben isimlerini hatırlıyamadığımdan konuyu değiştirmeye veya acelem varmış gibi davranmaya uğraşıyorum. :D Söylesene Yamyam abi. Eşit ağırlık 1. si, sınıf 1. siyim, hocalar hep benle şakalaşır koskoca sınıf varken, annem bizim okulda matematik öğretmenidir, baba hakimdir, sınıfta genellikle en yüksek notları ben alırım :D. Bu yaşta bu kariyer sayılabilir mi ? :D.

Aynen katılıyorum Yamyam Hocam. Düşündüklerini aynen ben de düşünüyorum. 16 yaşta ne kariyer olcaksa artık. Okulda ünlüyüm tabi benim ismini bilmediklerim bile bana ismimle hitap ediyor, ben isimlerini hatırlıyamadığımdan konuyu değiştirmeye veya acelem varmış gibi davranmaya uğraşıyorum. :D Söylesene Yamyam abi. Eşit ağırlık 1. si, sınıf 1. siyim, hocalar hep benle şakalaşır koskoca sınıf varken, annem bizim okulda matematik öğretmenidir, baba hakimdir, sınıfta genellikle en yüksek notları ben alırım :D. Bu yaşta bu kariyer sayılabilir mi ? :D.

Bizim okulda beni tanır hava mı atıyosun yani? Kimya sınavında biyoloji cevabı veren tek salak olarak :D (Kağıt değiştirmeme rağmen 19 aldım )

Bizim okulda beni tanır hava mı atıyosun yani? Kimya sınavında biyoloji cevabı veren tek salak olarak :D (Kağıt değiştirmeme rağmen 19 aldım )
Sizler de bir nevi ünlü oluyorsunuz arkadaşım :D Ben sınıfım da Beserabya'yı Besarbiya diye okuyanı, Bangladeş'i Bengıledaş diye okuyan kızları biliyorum. İşin kötüsü onlarda çok dolgun ve güzel kızlar :D. Zaten aklı, zekası olmayan kızlar orasını burasını açar genellikle. Ciddiyim zeki ve güzel olan kızlara ölünür ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yaklaşmışsın. Okulda bana da BİLGİN ÜŞÜTÜK lakabı takmışlardı. Kızlar bazen BİLGİN diye çağırırlardı, sevmeyen bazıları ise sadece ÜŞÜTÜK diye seslenirlerdi. (O yıllarda bilgin üşütük çizgi film kahramanıydı) Ama sınavlarda her nedense herkesler yanıma oturmak isterdi. Ama ne zaman dengeli konuşmayı ve espri yapmayı öğrendim, işte o zaman kızlarla aram hep iyi olmuştur. Hatta terk edip gidenlerin bile yıllar sonra arayıp ''seni özledim'' dediklerini bile unutmadım.
Şunu unutmamak lazımdır.
Biz erkekler kızlara sadece güzel bulduğumuz için ilgi duyarız.
Ya kızlar???

Sorma abi bi erkek her ne kadar ''Gönüle bakarım desede'' hep fiziğe bakmıştır(kendimi örnek veriyorum ama gönüle de bakarım :D). Kızlar sevdilermi daha çok kalpten severler ve erkeklerini kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Benim de espirilerim kötü malum annem bizim okulda öğretmen ağzımızı çok açamıyoruz :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizler de bir nevi ünlü oluyorsunuz arkadaşım :D Ben sınıfım da Beserabya'yı Besarbiya diye okuyanı, Bangladeş'i Bengıledaş diye okuyan kızları biliyorum. İşin kötüsü onlarda çok dolgun ve güzel kızlar :D. Zaten aklı, zekası olmayan kızlar orasını burasını açar genellikle. Ciddiyim zeki ve güzel olan kızlara ölünür ama.

Zeki ve güzel olan bir kız bizim okulda olsa sırf kıza hava atmak için onu geçmeye çalışır da notlarımı kurtarırım :D ama nerede biz de o şans? Sınıfın en çalışkanı kızı görsen döversin. Voleybol takımında ama zeka 5 yaşındaki çocuk. Saçma yalanlar söylüyor, suratına baksan kusarsın, değişik tokalar takıyor, durduk yerde açıklama yapıyor... Hocalar bile muhabbet etmiyor o derece.

kızın üstünde bordo veya hafif koyu kırmızıda denilebilir orenkte bir deri ceket vardı saçları düz ve hafif uzundu saçlarının rengi siyahtı ten rengi ne koyu ne açık ortada birşeydi altında bir kot pantolon, yüzünü unuttum malesef ama görsem saniyesine hatırlarım böyle bir durum var benim başımda.
Kız sanki benden bir kaç yaş büyük gibiydi, fakat bana çok güzel gelmişti ve hemen aşık oldum şuan ise üzüntü içerisindeyim sürekli karşıma çıksada açılsam diye bekliyorum arkadaşlarıma söyledim fikrimi kabul ettiler benimle beraber bekliyecekler.
Şimdiden teşekkürler :) :)
İşte kırmızı sözcükler sanırım bazı şeyleri anlatıyor:D
Ben desem ki; ''o kız ecik yamyammıydı'' Hakaen diyecek ki;
Ben nerden bileyim ben bir AT'ım;)

Aynı ayar değil ama anlatıyorum kendi hikayemi: Geçen sene temmuz ayı. Ben Bergama'da babamın mağazasının bulunduğu alışveriş merkezindeki sinemada Fuaye görevlisi/müdürü olarak çalışıyorum.(Yamyam abi bilir fuaye nedemek) Arada büfeyede baktığım oluyordu. Neyse çalıştığım iki hafta boyunca bir gün gayet normal giderken bir kız grubu bilet almaya geldi. Bende büfede oturmuşum patlamış mısır yiyorum afiyetle. Baktım salon 2 ye bilet alıyorlar. Tamam dedim bende derken kız bana baktı baktı baktı baktı. Tahminimce bir iki yaş benden küçüktü ama oralıda değildi. Ya istanbullu yada ayvalıklı gibi bir tipi vardı. Neyse benim de o arada kız arkadaşım vardı az çapkın değilim bende. Ben bi ara tuvalete gittim. O arada film araya girmiş. Kızda büfeden bişeyler almış. Büfeci İbo abi bana "Kız seni sordu sen kayboldun fuayeci Boğaç." dedi. Bende şaşırdım ama kafa yapıyodur diye düşündüm. Ama harbiden doğruymuş kamera kayıtlarına baktım sonra. En sonda bende salona girdim boş bir koltuğa oturdum hem kızı hemde filmi izlemeye başladım. Dedim belki konuşmaya şans yakalarım dedim. Sonra beni çağırdılar diğer salona. Emir kuluyum direk gittim tabi. Tam kızın salonunda film bitti ben çıktım o çıktı birbirimize mal gibi baktık 5 dk. Sonra kız gitti ben boş kaldım. Kız avmden çıkarken bile bana bakıyordu. Dedim heralde etki bıraktım ama kendi hanzoluğumdan konuşamadım kızla işte. Böyle bir hikaye benimkisi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı