Yoldaki kıza aşık oldum ve

Çok oluyor öyle boğaç kardeş :D Bu arada İzmirin kızları da güzeldir, Çorlu'yu söylemiyorum bile. Nasıl olsa Askeri Fonksiyondan Polatlı ve Çorlu başta geliyor :D (Çok ama çok ince bir espri yaptım hayata ip ile bağlı.)

Aynı ayar değil ama anlatıyorum kendi hikayemi: Geçen sene temmuz ayı. Ben Bergama'da babamın mağazasının bulunduğu alışveriş merkezindeki sinemada Fuaye görevlisi/müdürü olarak çalışıyorum.(Yamyam abi bilir fuaye nedemek) Arada büfeyede baktığım oluyordu. Neyse çalıştığım iki hafta boyunca bir gün gayet normal giderken bir kız grubu bilet almaya geldi. Bende büfede oturmuşum patlamış mısır yiyorum afiyetle. Baktım salon 2 ye bilet alıyorlar. Tamam dedim bende derken kız bana baktı baktı baktı baktı. Tahminimce bir iki yaş benden küçüktü ama oralıda değildi. Ya istanbullu yada ayvalıklı gibi bir tipi vardı. Neyse benim de o arada kız arkadaşım vardı az çapkın değilim bende. Ben bi ara tuvalete gittim. O arada film araya girmiş. Kızda büfeden bişeyler almış. Büfeci İbo abi bana "Kız seni sordu sen kayboldun fuayeci Boğaç." dedi. Bende şaşırdım ama kafa yapıyodur diye düşündüm. Ama harbiden doğruymuş kamera kayıtlarına baktım sonra. En sonda bende salona girdim boş bir koltuğa oturdum hem kızı hemde filmi izlemeye başladım. Dedim belki konuşmaya şans yakalarım dedim. Sonra beni çağırdılar diğer salona. Emir kuluyum direk gittim tabi. Tam kızın salonunda film bitti ben çıktım o çıktı birbirimize mal gibi baktık 5 dk. Sonra kız gitti ben boş kaldım. Kız avmden çıkarken bile bana bakıyordu. Dedim heralde etki bıraktım ama kendi hanzoluğumdan konuşamadım kızla işte. Böyle bir hikaye benimkisi. :D

Kırmızı yazılara dikkatinizi çekeyim. Gerçek kariyer bilgi ile olur. Bilgi ise başta mesleki olmak üzere sosyal ve mizah ağırlıklı da olmalıdır. (Bakınız yamyamların sohbet bölgesi ilk sayfa)
Bilgili bir kişi karşıdaki kişi ile iletişim kurmayı bilir. Bu iletişimi nasıl kuracağını da bilir. İletişim esnasında uygun esprilerle karşısındaki kişiyi güldürmeyi de başarabilir. Böyle bir insan herdaim toplumda yer edinmiş insanlardır. Ama bu tür özellikler de kolay kazanılmaz.
Önce mesleki yönden kendimizi geliştirmeliyiz.
Sonra sosyal yönden yerimizi oluşturmalıyız.
Elbette mizah duygusu da insanları yakınlaştırmaktadır.
HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ GÜZEL SANATLARLA İLGİLENMEK (Örnek bir gitar çalmak, fotoğraf sanatını bilmek)

Kırmızı yazılara dikkatinizi çekeyim. Gerçek kariyer bilgi ile olur. Bilgi ise başta mesleki olmak üzere sosyal ve mizah ağırlıklı da olmalıdır. (Bakınız yamyamların sohbet bölgesi ilk sayfa)
Bilgili bir kişi karşıdaki kişi ile iletişim kurmayı bilir. Bu iletişimi nasıl kuracağını da bilir. İletişim esnasında uygun esprilerle karşısındaki kişiyi güldürmeyi de başarabilir. Böyle bir insan herdaim toplumda yer edinmiş insanlardır. Ama bu tür özellikler de kolay kazanılmaz.
Önce mesleki yönden kendimizi geliştirmeliyiz.
Sonra sosyal yönden yerimizi oluşturmalıyız.
Elbette mizah duygusu da insanları yakınlaştırmaktadır.
HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ GÜZEL SANATLARLA İLGİLENMEK (Örnek bir gitar çalmak, fotoğraf sanatını bilmek)

Gitar ve bateri çalıyorum. Fotoğraf sanatını öğreniyorum. Kas yapıyorum, baklava olanlarından :D :D . Birde ADAM olmaya çalışıyorum. Yeter heralde?

Gitar ve bateri çalıyorum. Fotoğraf sanatını öğreniyorum. Kas yapıyorum, baklava olanlarından :D :D . Birde ADAM olmaya çalışıyorum. Yeter heralde?

KAS için birşeyler söyleyeyim de darılma.
Guduruk Naciye derdi ki. Dana gibi erkek olacağıma, iyi bir çöpçü olmayı tercih ederim. (Çöpçülerin geliri o zamanlar yüksekti)
Elbette bayanlar güzel vücutlu erkeklerden hoşlanır, ama abartılı olmamak gereklidir.

Hepinize yorumlarınızdan dolayı çok çok teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Sondurum ne diyorsunuz hiç beklemiyeyimmi oradan geçecekte konuşacam diye boşunamı vakit kaybederim yoksa vazgeçmeyip beklemelimiyim ?

Bende baklava var. Karate yaptığım için mekik çekerek yavaş yavaş yaptım. İşe yaradığı tek yer sahil. Yani deniz kenarına gittiysen kasın varsa senden kralı yok. Bu yaz Mersin/Anamur'a gittim. Kızlar benimle tanışmak için gelmediyse forum hesabım banlansın. :D Denize girmediğim zamanlarda plajda kitap okuyordum. Kitabında etkisi var tabi. Kızlar benimle S*ktir Et'i mi okuyorsun? Diye tanışmıştı. :D Çok garip kitaplar okuyorum :D

Hepinize yorumlarınızdan dolayı çok çok teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Sondurum ne diyorsunuz hiç beklemiyeyimmi oradan geçecekte konuşacam diye boşunamı vakit kaybederim yoksa vazgeçmeyip beklemelimiyim ?

Benden haber bekle. Sana özel önerilerde bulunacağım. Bu arada sakın kızla konuşmak gibi bir harekette bulunma.

Benden haber bekle. Sana özel önerilerde bulunacağım. Bu arada sakın kızla konuşmak gibi bir harekette bulunma.
Tamam yamyam abi :)

- - - Güncellendi - - -

Nereden biliyorsun sen o kıza vurulduğun anda başka bir kız da sana vuruldu belki. Git güvenlik kameralarını incele bence.
Bana vermezler hadi verdiler diyelim görsem bile nereden bulacağım ama fikir için sağol imkanım olsa idi yapardım inan :). Dediğinde olabilir yani :)

Yeni konular

Geri
Yukarı