Yoldaki kıza aşık oldum ve

Bende baklava var. Karate yaptığım için mekik çekerek yavaş yavaş yaptım. İşe yaradığı tek yer sahil. Yani deniz kenarına gittiysen kasın varsa senden kralı yok. Bu yaz Mersin/Anamur'a gittim. Kızlar benimle tanışmak için gelmediyse forum hesabım banlansın. :D Denize girmediğim zamanlarda plajda kitap okuyordum. Kitabında etkisi var tabi. Kızlar benimle S*ktir Et'i mi okuyorsun? Diye tanışmıştı. :D Çok garip kitaplar okuyorum :D

Bende baklava yerine hafif göbek var.:)
Üst karın kaslarım belli oluyor , çok hafif.
Adonisler belli değil.
Sen nasıl yaptın.
Hiç olmassa giyinikken bir resim koy.
Bu arada 90 kg çok diyen arkadaş.
Ben 100 kg yim.
90 kg benim tam fit halim.
Diyetisyen söyledi.
10 kg vermeye uğraşıyorum.
İnceliyorum ama kilo daha 1 kilo yağ gitti.
Çok şınav çekiyorum.
Sanırım kas ağırlığım artıyor.
Halter desen onuda çok yaptım.
Bench Press 80 kilo basıyorum.
Leg Press 150 kilo.
Butterfly 80 kilo zorlarsam 100 kilo.
Benchte zorladım mı 90-100 kg arası çıkabiliyorum.
Leg Press te zorladım mı 250 kiloya çıkıyorum.
Squat 60 kilo yapabiliyorum , vucut geliştirmedeki en zor hareket sonuçta.
1 yıl oldu bu işe girişeli.
140 cm omuz 114 göğüs 42 cm kollar.
Bunları yazma sebebim inanın kız işinde etkisi yok , aksine çok büyük dezavantaj.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende baklava yerine hafif göbek var.:)
Üst karın kaslarım belli oluyor , çok hafif.
Adonisler belli değil.
Sen nasıl yaptın.
Hiç olmassa giyinikken bir resim koy.
Bu arada 90 kg çok diyen arkadaş.
Ben 100 kg yim.
90 kg benim tam fit halim.
Diyetisyen söyledi.
10 kg vermeye uğraşıyorum.
İnceliyorum ama kilo daha 1 kilo yağ gitti.
Çok şınav çekiyorum.
Sanırım kas ağırlığım artıyor.
Halter desen onuda çok yaptım.
Bench Press 80 kilo basıyorum.
Leg Press 150 kilo.
Butterfly 80 kilo zorlarsam 100 kilo.
Benchte zorladım mı 90-100 kg arası çıkabiliyorum.
Leg Press te zorladım mı 250 kiloya çıkıyorum.
Squat 60 kilo yapabiliyorum , vucut geliştirmedeki en zor hareket sonuçta.
1 yıl oldu bu işe girişeli.
140 cm omuz 114 göğüs 42 cm kollar.
Bunları yazma sebebim inanın kız işinde etkisi yok , aksine çok büyük dezavantaj.

Benim karın kası yapma amacım karatede parmak sokma hareketi ile nefesimin kesilmemesi. Özellikle buna çalıştım. 2 aydır karateye gitmediğim için kaslarım erime noktasına gelmiş, bacaklarım tamamen kapanmış durumda. :D Vücut geliştirme için değil benimki karate maçlarında avantaj açısından.

İKİLİ İLİŞKİLERDEKİ KURALLAR.
1 Asla yalan ya da abartılı konuşulmamalıdır. Yalan konuşmalar, kişilerde ee, ıı, ııh gibi duraksamalara sebep olmakta ve akıcı bir konuşmaya engel teşkil etmektedir.
2 Kendisini olduğundan daha erişilmez gösterenler, bir süre sonra gerçeklikle karşılaştıklarında, değerinden fazlaca kaybetmiş olacaklardır.
3 Nasıl bir erkek bir bayanda güzellik, zerafet, akıl gibi olgular arıyorsa, bir bayan da bir erkekte bazı olgular aramaktadır. Çoğu kişilerin inandığı gibi KAS'lı bir vücut bir bayanın gözünde asla iyi yönde değerlendirilmez. Aksine, bu herif beni döver gibi tereddütler bile oluşturabilmektedir.
4 İletişim kuralları bir bayan için çok önem taşımaktadır. Karşısında sıkılgan, utangaç ya da pısırık tabir edilen erkekleri gördüklerinde daima ya acıma hissindedirler ya da aşağılama ile hareket ederler.
5 Resmi hitabet şekli bir bayanı daima güven duygusuna itmektedir.
Bir bayanla konuşurken;
Naaber gız nerelerdeydin gibi bir ifade ile;
Merhaba Fadime hanım, nasılsınız, sizi görmeyeli uzun zaman oldu. Gibi bir ifade bayanların gözünde daima güven oluşturmaktadır.
6 Herhangi konuda olursa olsun yardımsever olmak ve yardımseverliği bir çıkar uğruna yapmamak karşısındaki kişiye verilen değerin bir ölçüsüdür. İş olsun diye yardım etmeye çalışmak çok kötü olabileceği gibi anlamadığı konularda da yardım etmeye çalışmak ciddi sorunlar doğurabilmektedir.
7 Her yaşta her zaman bir bilgi birikimi gereklidir. Mesleki yön başta olmak üzere, özellikle güzel sanatlarla ilgilenen kişiler daima ilgi odağı olmuşlardır. Ancak sanatçı olmayıp ta sadece enstruman çalmak asla bir meslek olamaz. Eğer bu konuda ciddi eğitim alınıp biryerlere gelinmişse o zaman bu meslek sınıfına girmektedir.
8 İyi ve uyumlu giyinmek, bakımlı olmak her yerde ve her toplumda olması gereken birşeydir. Abes kıyafetler moda gibi olsa da bana göre dejenerasyondan başka birşey değildir.
9 Gerek mesleki, gerekse özel zevkler konusunda daima araştırmacı olan kişiler, bir mecliste herzaman konuşup tartışacak konular bulurlar. Boş boş bilgisayar başında oturup oyun oynayan kişiler ilk anda çekici gelseler de bitmeye mahkum olacaktır. Bilgisayarda iyi oyun oynadığını ve bunu bir meziyet olarak gösterenleri de tanıdım.
10 Bir erkek asla bir arkadaş grubunda kendisini övmemelidir. Gerek düşünceleriyle, gerekse yakışıklı olduğu gibi yaklaşımlarda bulunmamalıdırlar. Bir erkeği takdir eden karşısındaki kişiler olmalıdır. Bu kişiler ne kadar çok ise o erkek o kadar sevilen birisi olacaktır. Buna bir örnek verecek olursam.
Bir komşunuzun bilgisayarı bozulmuş ve siz tamir etmiş olabilirsiniz. Bu konudaki takdiri daima başkalarından bekleyiniz. Asla kendinizi ''herşeyi bilirim'' havasına sokmayınız. Mütevazi bir yaklaşımla ''az çok bu işlerden anlarım'' gibi ifadeler kullanın.

Bu öneriler içirisinde Okinkurt arkadaşımızın yapması gerekenler tahmini olarak şöyledir.
Öncelikle o kişinin nerelerde bulunduğunu, ne gibi uğraşılarla iştikal ettiğini tespit etmelisin. Görür görmez konuşmaya çalışmak ters tepki verecektir.
Rutin akış tespiti çok önemlidir. Yani ilgilenilen kız nerde oturur, nerde yatar, nerelere gider, ne yer ne içer, mutlaka öğrenilmelidir. Bunları öğrenmek ise asla kızın kendi ağzından yapılamaz. Belli bir hiyelarşi ile kendin bulmalısın. Örnek: Bir otobüs durağında karşılaşmış olabilirsin. Birkaç gün sonra yine aynı saatlerde aynı saatlerde o otobüs durağında karşılaşıyorsan, bunun bir anlamı vardır. (kız okuldan eve gidiyor olabilir) Rahatsız etmeden ve kızla ilgilenmeden aynı otobüse binerek muhitine kadar gitmek iletişim için ilk adımdır.

Karşı kişnin rutin davranışları tespit edildikten sonra uygun bir mekan tespiti çok gereklidir. Örnek: Otobüs durağı karşısında ve durağı görebilen bahçesi olan bir pastahane var ise, bu pastahanede saatlerce oturup birtakım meşgalelerle uğraşmak iyi bir adım olacaktır. Eğer defalarca yapıldığı halde bu yöntem ile bir iletişim sağlanamıyorsa başka bir mekan da seçilebilir. Sonunda bu kızın da takıldığı bir yeri tespit etmek iyi bir iletişim kurma avantajıdır. Bu tür mekanlarda otururken asla karşı kişi ile ilgilendiğini belli etmemeli, birşeylerle ilgili olman gerekmektedir. Örneğin eline alacağın bir elektronik devre kartı ve bu kart ile ilgili çizimlerin ve uğraşıların daima hem kendini geliştirecek hem de senin ilgi duyulmanı sağlayacaktır. Bunları yaparken de çok yönlü olmak elbette gereklidir.

Bu tür yöntem ile bir iletişim sağlamak çok uzun zaman alacak olsa da eğer iletişim kurulursa, sağlam temeller üzerine olacaktır. Ayrıca iletişim kurulmak istenen kişiye gelinceye kadar başkalarıyla da iletişim kurabilirsin. Bu durum kendi kendinin test'i olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaslı bir vucut derken fazla abartılmamış fit, adeleli, dolgun vucuttan bahsediyoruz. Bunlar varsa 1-0 öndesindir zaten. YAMYAM hocamız çok bilgili anlaşılan cidden hiç bir zaman kendinizi övmeyiniz.

Yamyam abi yine halletti işi. :)

Ne de olsa yamyamızdır:D
Kimse duymasın ama bu YAMYAM niki bana bir bayan arkadaşım tarafından takılmıştı. O gün bu gün kullanıyorum. Hoş kendi niki de YAMYAMİTA idi ama olsun:D

- - - Güncellendi - - -

Galiba donanımhaber e benzemeye başladık.

Sosyal yönlerden de sohbet etmenin hiçbir sakıncasını görmemekteyim. Tek farkla;
Oradaki sohbetler bu kadar seviyeli olmaz.

Güzel muhabbet olmuş benim de çorbada tuzum olsun. Aşırı gevezelik etme ama sus pus olup da kalma, güzel muhabbet ederken hatundan hoşlandığını da unutma. Fazla arkadaşça hoş sohbet, güzel muhabbet de kısmetini kapatır, gözünü, elini hedeften ayırma ama ayı da olma diyebilirim sadece :) Gazan mübarek olsun. İlla önünden onun geçmesini bekleme, güzel bir hatun gördüğünde git konuş, yaklaş, gülümse pratik yap biraz. Kur yapmaya alış, hata yapmadan öğrenilmez :) Fazla platonik aşk cilde zararlıdır, sivilce yapar.

Geri
Yukarı