YouTube kanalı için öneriler

Bence kendine konu bulman lazım. Nasıl içerikler çekiceksin mesela oyun mu, eğitim mi, dizi mi, teknoloji mi gibisinden. Sonrasında o seçtiğin alandaki iyi insanların videoları ile kendi videolarını karşılaştır ve onların neyi senden daha iyi yaptığını bul. İşine özenirsen devamı gelir zaten.

Oyun videolarının öldüğü kanaatindeyim. Zamanında açılan kanallar doğru zamanda doğru yerde oldukları için devam ediyorlar. Yeni bir kanalın oyun videoları ile tutunacağından şüpheliyim.

Oyun videoları ölmüş olsa 5/6 ay önce açılan oyun kanalları şimdi 50/60k ulaşamazdı.
Ve oyunlara yeni bir şey gelse mod olsa genelde oyun kanallarından öğreniyoruz!

Oyun videoları ölmüş olsa 5/6 ay önce açılan oyun kanalları şimdi 50/60k ulaşamazdı.
Ve oyunlara yeni bir şey gelse mod olsa genelde oyun kanallarından öğreniyoruz!
50-60K aboneye sahip olan 6 aylık kaç tane kanal sayabilirsin? Mobil oyunlardan bahsetmiyorum, bildiğimiz lets play kanallarından bahsediyorum zaten. Ayrıca istisnalar her zaman vardır. Ama bu demek değildir ki sen de olabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
50-60K aboneye sahip olan 6 aylık kaç tane kanal sayabilirsin? Mobil oyunlardan bahsetmiyorum, bildiğimiz lets play kanallarından bahsediyorum zaten. Ayrıca istisnalar her zaman vardır. Ama bu demek değildir ki sen de olabilirsin.

Tamam zor bir iş ama ölmediler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Adam!)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı