YouTube kanalı nasıl büyütülür?

Ragnarak

Hectopat
Merhaba, ufak bir YouTube kanalım var. Her gün video atarak desteklemeye çalışıyorum kanalı fakat her gün bir önceki günden daha az izlenmeye başladı. Neler yapmalıyım, videolarımı nerelerde paylaşmalıyım? Nerelerde reklam yapmalıyım? Bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ufak bir YouTube kanalım var. Her gün video atarak desteklemeye çalışıyorum kanalı fakat her gün bir önceki günden daha az izlenmeye başladı. Neler yapmalıyım, videolarımı nerelerde paylaşmalıyım? Nerelerde reklam yapmalıyım? Bana yardımcı olabilir misiniz?
Bende aynı durumdayım maalesef. PUBG videoları çektiğim için rastgele takımla girdiğimde reklam yapıyorum ordan abone kasıyorum. :D

Reklam yapma bence. Kendine bir konu seç ve onun üzerinden videolar çek. Çok özgün bir şey olursa daha hızlı yükselirsin. Fakat oyun falan oynarım diyorsan zaten herkes onu yapıyor bir farkın olmaz. Daha yavaş yükselirsin. Sadece düzenli video atmaya devam et.

Dostum kusura bakma ama artık insanlar düzgün fidyo sevmiyor elimden tut kanalı birleştirelim her gün bir birbirimize fışkırtma çekelim sonra ünlü olmak için gece saat 3'de Technopat'a girmeyin diye fidyo çekelim eğer artmazsa izlenmeler yapcak bir şey yok.

Reklam yaparsan sana izlenme gelmez. Bir kitle olusturabilirsen onlar arkadaslarina seni tavsiye edecek, onlar kendi arkadaslarina diye diye kitlen buyuyecek. Reklam yaparsan adam bir gun abone olur, ikinci gun abone olur, ucuncu gun takipten cikar.

Yeni konular

Geri
Yukarı