Youtube Kanalları Ve Google Adsense İlişkilendirme

Onlarla uğraşma. Karşı size istese dava bile açabilir. Uğraşmayın. Hiçbir şey demeyin. Ayrıca bu telif işleri çok karışık işler o konudan bir şeyler bilmiyorum.

Onlarla uğraşma. Karşı size istese dava bile açabilir. Uğraşmayın. Hiçbir şey demeyin. Ayrıca bu telif işleri çok karışık işler o konudan bir şeyler bilmiyorum.

Anlıyorum. O zaman asla öyle bir şey yapmam. Peki normal şartarda sırf videoyu yayınladım diye ya da telif hakkı uyarısı geldikten sonra videoyu kaldırmazsam herhangi bir sorunla filan karşılaşır mıyım?

Özellikle dava filan açan olmaz değil mi? ALLAH korusun mahkemeye verilme durumu ya da para cezası filan olma durumu var mı youtube da... Bu konuda çok tereddüt ediyorum aslında...

Birkaç video yükle, 100 izlenmeyi aş ve ortaklığa başvur. Şirket olarak örnek verebileceğim Mediakraft var. Şuan Türkiye'de birkaç kanalla ortak ve o kanallar gerçekten kısa sürede büyük bir büyüme gösterdi. Home | Mediakraft Networks Bunlarla ortak kanal olarak YapYap, Oyun Delisi'ni örnek gösterebilirim.
Toplam 4778 izlenme sayım var. Sizce böyle bir işe kalkışmalımıyım ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı