YouTube Music vs Spotify

ckctv

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Spotify kullanıyorum ama YouTube Music çok cazip geliyor. Sorun şu; YouTube Music için Discord entegrasyonu birlikte müzik dinleme aynı zamanda masaüstü uygulaması çok kötü arka planda 2-3 GB RAM bile kullanabiliyor bu yüzden tercih etmiyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

İkisini de kullandım, YT Music fiyat avantajı vardı artık o da yok hemen hemen aynılar. Uygulama olarak Opera GX ile hesap açarsan soldaki eklentilerden kolayca kullanabilirsin ama tabi bir uygulama havası veremez ve oyun içerisinde değiştir-et işkence olabilir. Spotify, kullanım kolaylığı diyebilirim direkt ama YT Music kadar zengin video içeriklerine de erişemezsin. Bence Spotify devam et.

İkisini de kullandım, YT Music fiyat avantajı vardı artık o da yok hemen hemen aynılar. Uygulama olarak Opera GX ile hesap açarsan soldaki eklentilerden kolayca kullanabilirsin ama tabii bir uygulama havası veremez ve oyun içerisinde değiştir-et işkence olabilir. Spotify, kullanım kolaylığı diyebilirim direkt ama YT Music kadar zengin video içeriklerine de erişemezsin. Bence Spotify devam et.

Orada kullanırken de şişer mi? Arka planda 2 3 GB RAM kullanır mı acaba?

Spotify daha iyi arayüze ve entegrasyona sahip.

Evet aynı zamanda arkadaşlarınla Discord üzerinden veya jam açarak beraber şarkı dinleyebiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada kullanırken de şişer mi? Arka planda 2 3 GB RAM kullanır mı acaba?

Evet aynı zamanda arkadaşlarınla Discord üzerinden veya jam açarak beraber şarkı dinleyebiliyorsun.
1713100462685.png

Spotify, YT Music ikisi de açık. Kapalı şekilde de Opera'nın kullanım değerleri aynı.

Geri
Yukarı