YouTube reklam engelleyici kullanımına izin vermiyor

Tamam işte beni anlamıyor musun ana dilin Türkçe değil mi? Zaten bütün amaca hizmet ediyor YT premium sen daha ne istiyorsun? Ne gelsin?

Bizim ana dilimiz Türkçe ama sen anlamak istemiyorsun.

YouTube Premium'da sponsorblock yok sadece reklam engelleme video indirme arka planda video izleme YouTube Music kullanma var 1080p özel bit hızlıyla video izleme var.

Şimdi YouTube'dan video indirebiliyoruz.

1080p video da izleyebiliyoruz.

Müzik de dinleyebiliyoruz bir şekilde

Şimdi premium olmadan yapabildiğimiz şeyler için neden para ödeyelim ki extra aldıracak bir özelliği yokken.

Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kısaca en çok işime yarayanlar telefonda reklamsız ve arka planda hala ses ve küçük kutucuk şekilde video oynaması. Video indirmeyi çok fazla kullanmadım. Uzun yol seyahatlerinde internet çekmezse diye 2 3 video indirmiştim. Onun dışında 720p ile 1080p arasında video açıyorum. Sürekli 1080 değil çünkü donmalar oluyor internetimden dolayı. Yani YouTube dışında da bir şeyleri kaçak almak yerine 3 5 kuruş neyse veririm. YT ve Spotify var. Spotify toplu olarak geniş paketi kullanıyoruz çok çok ucuza geliyor. Toplam premiumlar aylık 50TL anca ediyor ki bu fiyata çiğkötfe bile anca yersiniz.

Benim kısaca en çok işime yarayanlar telefonda reklamsız ve arka planda hala ses ve küçük kutucuk şekilde video oynaması. Video indirmeyi çok fazla kullanmadım. Uzun yol seyahatlerinde internet çekmezse diye 2 3 video indirmiştim. Onun dışında 720p ile 1080p arasında video açıyorum. Sürekli 1080 değil çünkü donmalar oluyor internetimden dolayı. Yani YouTube dışında da bir şeyleri kaçak almak yerine 3 5 kuruş neyse veririm. YT ve Spotify var. Spotify toplu olarak geniş paketi kullanıyoruz çok çok ucuza geliyor. Toplam premiumlar aylık 50TL anca ediyor ki bu fiyata çiğkötfe bile anca yersiniz.

Bir çiğ köfte dürüm 30 TL mega dürümde 50 TL.

Ben almış olsam sadece müzik ve bit hızı olayını kullanırdım herhalde ama zaten bir şekilde yapabiliyorum.

Arkadaşlar bu olay haftalar önce çözüldü, uBlock Origin buna karşı düzenli olarak filtreler yayınlıyor, YouTube'da her 12 saatte bir uBlock Origin'in güncellemesine karşı olarak kendi kodlarını güncelliyor. uBlock Origin'de kısa bir süre sonra buna karşı yine karşı bir filtre yayınlıyor.

Yani kedi ile fare oyunu bu, sonuç olarak aşılabilir bir durum.

Detayları uBlock'un Reddit sayfasından ulaşabilirsiniz;

''YouTube Anti-Adblock''

Son olarak YouTube, kişisel bilgileri zaten ölümüme sömürüyorsun, terör örgütü videolarına hiç birşey yapmazken Ermenistan, soykırım ve İsrail ile ilgili gerçekleri sansürlüyorsun.(Ermeni lobileri vb.) Sana bir kuruşum bile gitsin istemem.

Fakir, sigara parası gibi mevzuları geçin arkadaşlar, mesele çok farklı.

Kayıpsız müzik desteği olduğu için Apple Music aboneliğim var, o yüzden fakir gibi söylemleri kendinize saklayın.

Arkadaşlar bu olay haftalar önce çözüldü, uBlock Origin buna karşı düzenli olarak filtreler yayınlıyor, YouTube'da her 12 saatte bir uBlock Origin'in güncellemesine karşı olarak kendi kodlarını güncelliyor. uBlock Origin'de kısa bir süre sonra buna karşı yine karşı bir filtre yayınlıyor.

Şu an YouTube vs uBlock Origin yarışını izliyoruz. 🏁 AdGuard'tan devamke reklam yok, bildirim yok daha ne olsun. 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı