YouTube videosundan trojan yenir mi?

453828

Decapat
Merhabalar, bugün Discord'da birisi bana ve çoğu arkadaşıma arkadaşlık isteği attı ve bana bir video attı. Videoda benim adım geçiyordu ve bir arkadaşım videolardan trojan yenilebileceğini söyledi. Bu doğru mudur? Doğruysa trojanı nasıl silebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, bugün Discord'da birisi bana ve çoğu arkadaşıma arkadaşlık isteği attı ve bana bir video attı. Videoda benim adım geçiyordu ve bir arkadaşım videolardan trojan yenilebileceğini söyledi. Bu doğru mudur? Doğruysa trojanı nasıl silebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Nasıl yani direk tıkladıysan video çıktıysa ve bir şey indirilmezse sıkıntı çıkma olasılığı az. Bir Kaspersky tam tarama yap her şey çıkar ortaya.

Videodan bir şey olmaz (diye biliyorum), emin değilsen bir şey olduğunu sanıyorsan bilgisayarına Kaspersky ile tarama yap.

Teorik olarak mümkün ama yediğinizi zannetmiyorum. "videolardan trojan yenilebileceğini" söyleyen arkadaş ya atmış tutmuş ya da trollüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı