YouTube'da nasıl büyüyebilirim?

Dadesutan

Hectopat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Kanalımı nasıl büyütebilirim? Genellikle oyun ve anime içerikleri yapıyorum. Gameplay yapsam bile çok olmuyor genelde 5-10 dakikalık editli videolar. Ne yapmamı önerirsiniz? Başka platformlardan kitle edinip YouTube'a aktrabilir miyim mesela?

Kanalımı nasıl büyütebilirim? Genellikle oyun ve anime içerikleri yapıyorum. Gameplay yapsam bile çok olmuyor genelde 5-10 dakikalık editli videolar. Ne yapmamı önerirsiniz? Başka platformlardan kitle edinip YouTube'a aktrabilir miyim mesela?
Evet tiktok tarzı yerlerde insanların ilgisini çekecek videolar paylaşın. Mesela bir oyun ile alakalı ilginç bilgiler verebilirsiniz ve daha sonrasında o video içerisinde youtube kanalı reklamını yapabilirsin. Veya kısa oyun kesitleri paylaşabilirsin tiktokta. Artı olarak banner, thumbnail tarzı her şeyini düzgün yap insanların ilgisini çekeceği şekilde tasarla hepsini. Videolarını daha kaliteli montajla hepsi ilgi çeker. Video başlıklarını da clickbait gibi bir şey yapabilirsin. Mesela bir oyun oynuyorsun ve atıyorum o oyun PC building sim 2. Başlığa sen gidip, PC tamir nasıl yapılır yazdın ve bir sürü insan ilgisini çekti örnek veriyorum. Bunun gibi bir şey yapabilirsin.

Evet TikTok tarzı yerlerde insanların ilgisini çekecek videolar paylaşın. Mesela bir oyun ile alakalı ilginç bilgiler verebilirsiniz ve daha sonrasında o video içerisinde YouTube kanalı reklamını yapabilirsin. Veya kısa oyun kesitleri paylaşabilirsin TikTok'ta. Artı olarak banner, thumbnail tarzı her şeyini düzgün yap insanların ilgisini çekeceği şekilde tasarla hepsini. Videolarını daha kaliteli montajla hepsi ilgi çeker. Video başlıklarını da clickbait gibi bir şey yapabilirsin. Mesela bir oyun oynuyorsun ve atıyorum o oyun PC Building SIM 2. Başlığa sen gidip, PC tamir nasıl yapılır yazdın ve bir sürü insan ilgisini çekti örnek veriyorum. Bunun gibi bir şey yapabilirsin.

Anladım. TikTok hiç indirmemiştim ama düşüneceğim onu. Teşekkürler.

Geri
Yukarı