YouTube'da Ne Tutar?

AlperVR

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Her şey var
Şu sıralar bir arayış içerisindeyim, YouTube'da bir şey yapmak istiyorum. Kitlem kanser, velet insanlar olmasın yeter. Her işi çok güzel yapabileceğime inanıyorum, bana ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır salih reis gitmişken slime videoları iyi tutar dicektim ancak velet insanlar olmasın demişsiniz vlog tarzı şeyler çekebilirsiniz.
Ya bir şey soracağım. Bu Salih Reis niye yok oldu? Bir ara 10 milyon abonesi var ama gizliyorlar falan deniyordu. Niye kanal silindi?

Şu sıralar evde olduğumuz için sokakta insanlarla röportaj yapanlar, cep telefonuyla sosyal deney yapan tipler falan hepsi battı. En çok oyun tutuyor şu dönemde özellikle son yılda. Tek başına değil de en az 3 arkadaşınla senle birlikte 4 kişi farklı farklı ekip oyunları çekip yükle. İnsanlar aranızdaki muhabbeti çok ilginç bir şekilde seviyor.

Edit: Arkadaşlar kelimesini kullanmadan video çekmeye çalış. Konsept arkadaşlarınla oyunda eğlenirken video kaydedip yüklemek. Belki video sonlarında kullanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu sıralar bir arayış içerisindeyim, YouTube'da bir şey yapmak istiyorum. Kitlem kanser, velet insanlar olmasın yeter. Her işi çok güzel yapabileceğime inanıyorum, bana ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Reis bende birkaç bir şey denemiştim mizah kanalı denedim onu tutturman için şans lazım, bilgisayar hakkında bilgi kanalı açtım çünkü ben de yeni şeyler öğrenince onlara aktarmak istiyordum bu da ben abone kasmaya çalıştım Facebook'tan ama çok vakit aldı çünkü Facebook'ta çok şerefsiz denecek insan vardı son, oyun kanalı denemedim çünkü o daha fazla vakit alıyor bana fazla yararıda yok en son şimdi bir website kurdum hazırda tamindir, gezhginler tarzı bir site kurdum ve orada deneme sürümleri, ücretsiz olanları ve demo programları paylaşacağım.
Reis bende birkaç bir şey denemiştim mizah kanalı denedim onu tutturman için şans lazım, bilgisayar hakkında bilgi kanalı açtım çünkü ben de yeni şeyler öğrenince onlara aktarmak istiyordum bu da ben abone kasmaya çalıştım Facebook'tan ama çok vakit aldı çünkü Facebook'ta çok şerefsiz denecek insan vardı son, oyun kanalı denemedim çünkü o daha fazla vakit alıyor bana fazla yararıda yok en son şimdi bir website kurdum hazırda tamindir, gezhginler tarzı bir site kurdum ve orada deneme sürümleri, ücretsiz olanları ve demo programları paylaşacağım.

Ek olarak; kışkırtma veya challenge kanalları açma sakın!

Ekibinle oyun videoları çekersen tutabilir. Ama şu sıralar herkes böyle yapıyor. Mesela Sea Of Thievs videoları izlerken çok eğleniyorum ben. FPS oyunları çekebilirsin, Among us falan ya da pek bilinmeyen küçük oyunlar. Mesela Epic Games'in verdiği Kingdom New Lands'i oynuyorum 2 gündür sardı bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı