Çözüm YouTube'un AdBlock Uyarısı Nasıl Engellenir?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 10B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Opera GX’te hiç böyle bir hata karşıma çıkmadı.

Yine haklı bir yorum daha hepsi tek platform da olsa alalım okey ama şu an sadece Digitürk.

Böyle kullanmak istetenler varsa buyursun. Safari adblock eklentisi ile.
AdGuard kesinlikle öneririm kullanın.
Birincisi resim içinde resim özelliği ile arka planda oynatma özelliği ile ön planda adblock özelliğide var ama adblock konusunda da AdGuard iyidir. Ayrıca AdGuard DNS de kullanın artık olmazsa olmazlardan.

Bu arada iOS kullanıp safari haricinde başka browser kullanan varsa ve reklamları vs engellediğini düşünüyorsa yanılıyor net söyleyeyim. :) Aynı şekilde android kullanıcıları içinde geçerli. yani sAndığınız gibi reklamları ve can sıkıcı öğeleri vs engellediğini düşünen varsa yanılıyor.
Buradan ne demek istediğimi anlarsınız.

09F072FE-7FF7-41B7-84B2-D07EAFDDF255.pngE9C1B731-3ACE-4D87-9E9D-4EA616288A27.png4BE4D400-EE20-48E6-BF69-E4B6FA3110A5.pngFB7FF268-59BD-43F1-8579-70B855680265.png

Son düzenleme:
Ben bu uyarıyı Chrome ve Firefox da aldım ama nedense Opera uygulamasında bir kere bile bu uyarıyı henüz almadım (VPN kapalı ve Tayvan da yaşıyorum)

Bence en iyisi farklı tarayıcıya geçmek ben oprera gx e geçtim şimdi kafam rahat hem AdGuard da indirdim bence sizde deneyin ama alışması zor olabilir Chrome'dan geçenler için.

Geri
Yukarı