Yüksek Bütçeli Ultrabook Tavsiyesi

Bütçe
15000-18000
Bilgisizliğimden soruyorum kusura bakmayın neden Monster alınmaz hocam? RTX konusunda ne düşünüyorsunuz NVIDIA hep RTX tabanlı güncellemeler yapmaya başladı.

Dandik şasi, kalitesiz klavye, berbat malzeme, ısınma sorunları.
Siz Ultrabook istediniz diye onu önerdim yani, yoksa ben de biliyorum en iyisinden Gaming Laptop önermeyi :D.

Bilgisizliğimden soruyorum kusura bakmayın neden Monster alınmaz hocam? RTX konusunda ne düşünüyorsunuz NVIDIA hep RTX tabanlı güncellemeler yapmaya başladı.

Hocam ben çok Monster bilmiyorum ama çevremde alanlar önermiyor. MSI'da benim attıgım birinci laptopu almanızı öneririm. Hem attıgınız Monster Ultrabook degil.

Siz Ultrabook istediniz diye onu önerdim yani, yoksa ben de biliyorum en iyisinden Gaming Laptop önermeyi :D.
Evet sanırım daha çok gaming laptopa ihtiyacım var gibi. Son attığınız da gayet iyi hocam gerçekten. RTX 2060s'li model önerecek olsanız neyi önerirsiniz?

Siz Ultrabook istediniz diye onu önerdim yani, yoksa ben de biliyorum en iyisinden Gaming laptop önermeyi :D.

Hocam doğru söylüyor Monster daha kendini kanıtlayabilmiş bir marka değil bence benim fikrim.

Evet sanırım daha çok Gaming laptopa ihtiyacım var gibi. Son attığınız da gayet iyi hocam gerçekten. RTX 2060S'li model önerecek olsanız neyi önerirsiniz?

Hocam RTX2060 işinizi fazlasıyla görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı