Z kuşağına neden kötü söylemlerde bulunuyorlar?

Arkadaşın dediği mantıklı hocam, örnek vermek gerekirse; YouTube'da Enes batur da var, yunus emre gündüz de. Aynı şekilde ikisi de aktif olarak TikTok'ta paylaşım yapıyor. Gerçi bana YouTube yetiyor.

İşte bu! Bunu anlatmaya çalışıyorum YouTube ile aynı, sadece adı TikTok ve kısa videolar var. YouTube'da ne izlersen karşına o çıkıyorsa TikTok'da öyle.

Dostum pek alamıyorum TikTok kullanan birini, izleme amacın anime tarzı şeyler olsa bile alamıyorum. Savunma be şu uygulamayı.
Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da bir gereksiz içerik var her kullanan bu gereksiz içeriği izliyor olamaz hocam. İyi bir kaç içerik üreten kişiler de var sırf onları izlemek için indirmiş olabilirler.

Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da bir gereksiz içerik var her kullanan bu gereksiz içeriği izliyor olamaz hocam. İyi bir kaç içerik üreten kişiler de var sırf onları izlemek için indirmiş olabilirler.
Bunu anlatmaya çalışıyorum ama çok önyargılılar.
İyi içerik üreten çok az var.
Gayet fazla.

İşte bu! Bunu anlatmaya çalışıyorum YouTube ile aynı, sadece adı TikTok ve kısa videolar var. YouTube'da ne izlersen karşına o çıkıyorsa TikTok'da öyle.
Yaklaşık 1 hafta TikTok kullandım dostum, orada mantıklı bir şey bulamadım. Anime falan hayatımda hiç izledim, ilgi alanım olmadı. Sadece anime izleyen biri YouTube’danda izler. Bu TikTok’u iyi bir uygulama yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı