Zafer partisi hakkındaki görüşleriniz neler?

Bu adamın kazanmasını istiyorsunuz ya, size ne diyeyim...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben bu adamın aday olacağını bile düşünmüyorum gram aklı varsa farkındadır kazanma ihtimalinin oldukça düşük olduğunun. Ya Mansur ya da Ekrem'i aday yaparlar.

Ya tamam eleştirsin de arkadaşım SENİN AMACIN İKTİDARLIĞI almak. Muhalefeti sal İktidar eleştirsin. 10 konuşmasının 9'u CHP ile ilgili gına geldi artık. 2 tarafı da eleştirse tamam diyeceğim ama yok. Bugün 1 saat önce yine Mansur YAVAŞ ile ilgili açıklama yapmış, al sana popülerlik.
Adam en büyük patlama olayını Soylu olayı yüzünden yaşadı.Özdağ üslubunu aşan sözlerle Soylu'yu hedefe koydu.Eğer muhalefete Soylu'ya yüklendiği kadar sert yüklense iktidarın ömrü uzar.

Ben bu adamın değil Mansur Yavaş'ın kazanmasını istiyorum. Bunlar kripto akpli.

Şu da var ki Kılıçdaroğlu aday olursa kazanma ihtimali var. İlk defa halk iktidara karşı bu kadar öfkeli ek olarak diğer partilerin destekleri de var. Düşük bir ihtimal de olsa az bir fark ile kazanabilir.
Onun dışında Muharrem İnce ana muhalefet olabilir artık haberlerde komik atışmalar izleriz.

Oy kullanabilecek olsam ve Mansur aday olmaz ise muhtemelen Muharrem İnceye oy verirdim. Keşke zamanın da adamı destekleselerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı