Zelensky'nin komedyenken Türkler ile dalga geçmesi gerçek mi?

Şimdi ise dalga geçtiği kişiden yardım istiyor. BRUH
Maalesef ülkeler arasında bir gün diğer gün ile uyuşmuyor. Mesela Türkiye'nin Suudi Arabistana "şerefsiz" deyip ortak masaya falan oturması. Bunun gibi örnekler tonlarca... Çıkar ilişkisi. Eminim Erdoğan bile takmıyordur bu gösteriyi.

Yahu adam komedyen. Hakaret var mı geçmişimize ya da milli değerlerimize? Kendi içimizden onlarcası var Türk adet gelenek görenekleriyle devlet adamlarıyla dalga geçenler. Bu videoda ne diyor bilmiyorum ama milli değerlere ve dine hakaret ve saygısızlık olmadığı sürece gerisi komediden ibaret. Şu anki durum için bunları kullanmak o kadar saçma ki.

Zelensky zamanında komedyendi. Eski bir videosunu buldum. Cidden dalga mı geçiyor? Gerçekse dalga geçtikten sonra muhtaç olması üzücü. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
E şimdi etekleri tutuştu. Birileri bu videoya ağır beddua etmiş herhalde.

Gerçekse gerçek bana ne.

Temel seviye rusça biliyorum. Biraz geçmiş gibi duruyor.
Her şeyi dert etmeyin bu kadar... Bizde de yok mu komedyenler. Şahan bir filminde Rusla dalga geçmedi mi?
Sadece devletle değil islam diniyle ve devlet başkanlarıyla da dalga geçmiş. Komedi bir yere kadar gider, yaptığı gerçekten büyük terbiyesizlik.

Videoyu izledim Erdoğanla dalga geçilmiş Erdoğan hakkında siyaset yapanların kırbaç yediği gibi bir şey anlatmaya çalışıyor sanırsam. Osmanlı döneminde kullanılan feslere çirkin bir benzetmede bulunuyorlar ve türklerin turist düşkünü olduğuna dair bir gönderme yapıyorlar. Müslümanların Allaha şükretme mevzusuna atıfta bulunuyorlar. Genel özeti bu videonun. Ama çok abartıldığını düşünüyorum gerek yok. Bizim millette yapıyor bunu fazlasıyla. Mizahın izahı olmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı