Zelensky'nin komedyenken Türkler ile dalga geçmesi gerçek mi?

Evet dostum ABD, Almanya daha başka başka ülke üzerinden kötü konuşup Ukrayna başının Türk'ler hakkında komedi yapmasına sinirleniyorum nereden anladın.

Yorumlardan anladığım kadarıyla Erdoğan ve osmanlıyla dalga geçilmiş erdoğana kırbaç attığını falan söylemiş gene de pek hoş değil.

Burada bizim demek istediğimiz artık şu kafadan çıkın. Adam orada komedyenlik yapıyor. Bizde ki Cem Yılmaz, Tolga Çevik'in yaptığı gibi. O anlık izlersin, sonra unutulur. Kimse aklının bir köşesine yazmaz böyle şeyleri, merak etmeyin. Hiç mi dikkat etmiyorsunuz? Biz niye herkesle dalga geçiyoruz, laf söylüyoruz da millet yapınca kötü oluyor? Neyiz biz? Her şeyi ama her şeyi dert ediyorsunuz ya, artık bu konuları görmekten bıktım usandım. Yeter be kardeşim. Elin Amerikalısı ne yapsın ya? Kendi oyunlarında, kendi askerlerini vuruyorlar. Sanki onlar milliyetçi değil.

Aşağılayıcı ve küçümseyici espriler yapmış. Komedyenliği bırakması isabet olmuş, gram komik değil. Gerçi Ukrayna'nın şu anki durumuyla bu videonun ne alakası var onu da anlayabilmiş değilim.

Al işte. 😒

--

@433815 , Türk milleti olarak acayip bir milletiz zaten. Biz istediğimizi herkese yapalım, başkaları yapamasın. Şeyiz biz çünkü seçilmiş bir millet, herkesten büyük.
Aynen bizim millet kadar böbürlenen, başka devletlere sallayan başka millet yoktur. Bu insanlar hiç bir baltaya sap olamadığı halde böyleyse diğer ülkeler gibi gelişmiş olsak ne kadar böbürlenirler kim bilir.

"Erdoğan, bıyıklı hamamböceği. Bizi hapse atacaklarını mı sanıyorsunuz? En fazla 300 kırbaç cezası keserler" demiş

"Erdoğan, bıyıklı hamamböceği. Bizi hapse atacaklarını mı sanıyorsunuz? En fazla 300 kırbaç cezası keserler" demiş
Şimdi ise dalga geçtiği kişiden yardım istiyor. BRUH

Geri
Yukarı