ZMA ve Omega 3 faydalı mı?

Loewrxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. ZMA ve Omega 3 aldım fakat çoğu yerde ZMA'nın para israfı olduğunu duyuyorum. Fakat uyku verimini falan artırdığı için kas gelişimine etkisi olduğunu söyleyen de var. Kafam karıştı aslında Omega 3 yönünden sıkıntı yok faydası olduğunu biliyorum. Eğer bir faydasını görmezsem ZMA almayacağım bir daha. Ek olarak 16 yaşındayım 80 kgyim kullanmamda sakınca var mıdır? Not: Preworkout, kreatin, whey protein de kullanıyorum.

Zma 1.5 haftadır kullanıyorum. Uyku kalitesini iyi artırıyor. İlk kullanımlarda pek belirti göstermiyor ama düzenli kullanımda farkı görüyorsun.

sağolun hocam şuan elimde zma ve omega 3 d3 k2 var yatmadan önce ikisinden de 1 adet hap yutmalıyım değil mi
Omega 3 için kullanma talimatında ne yazıyor? Bazı üreticilerin ürünlerinde günlük 2 kapsül kullanmak gerekli.

Düzenli olarak ZMA kullandığım dönemde çok daha derin uyuduğumu fark ettim. Şuan melatonin kullandığım için ZMA kullanmıyorum. Uykudan yarım saat önce ZMA alabilirsiniz.

Omega 3 için kullanma talimatında ne yazıyor? Bazı üreticilerin ürünlerinde günlük 2 kapsül kullanmak gerekli.

Düzenli olarak ZMA kullandığım dönemde çok daha derin uyuduğumu fark ettim. Şuan melatonin kullandığım için ZMA kullanmıyorum. Uykudan yarım saat önce ZMA alabilirsiniz.
hocam ikiside hiq omega 3 için 2 kapsül diyor fakat herhangi bi yan etkisi olmaz değilmi zma ve omega 3 ün

Günde 2 hap yazıyor ama o miktar toplam Omega 3 ihtiyacın. Hiç mi yediğin şeylerden Omega 3 gelmeyecek tavuk, balık vs. o yüzden ben 1 tane atıyorum.

ZMA 1.5 haftadır kullanıyorum. Uyku kalitesini iyi artırıyor. İlk kullanımlarda pek belirti göstermiyor ama düzenli kullanımda farkı görüyorsun.

Hocam gerçekten o kadar arttırıyor mu uyku kalitesini günde 6 saat uyuyorum iyi gelir mi? Bir de hangi marka oldugunun bir önemi var mı en ucuzu neyse ondan alınır mı? Yoksa illa HIQ ocean mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı