Zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumlarınız için toplu teşekkür etmek istedim, teker teker yanıtlamayayım dedim.
Muğla/Köyceğiz de yaşıyorum 1 kelebek bıçağım var fakat yorumlardaki bazı arkadaşların da dediği gibi, bıçak kullanmak istemiyorum.
3 gündür düşünüyorum arkadaşımla, polis babasına anlatmayı...
Bu arada bahsetmeyi unuttum 1 yıl önce bu olaydan sonra kickbox a başlamıştım 4 ay devam ettim öğrendim birkaç şey fakat sonra kurs kapandı.
Polise gitmek en iyi çözüm olabilir fakat daha da kinlenip daha çok saldırmazlar mı? Yoksa korkarlar mı?

Evet, köyceğiz küçük bir yer. Bu yüzden sıklıkla karşılaşıyoruz.

Polise gittiğinizde pek bir şey olacağını sanmıyorum malum ülke... Gittikten sonra muhtemelen şahıslara bir şey olmayacaktır ve size daha çok nefret besliyeceklerdir. Benim görüşüm böyle.

Polise gittiğinizde pek bir şey olacağını sanmıyorum malum ülke... Gittikten sonra muhtemelen şahıslara bir şey olmayacaktır ve size daha çok nefret besliyeceklerdir. Benim görüşüm böyle.

Biz de arkadaşımla böyle düşünüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O tür insanlar konuşmaktan anlamaz bu bir. İkincisi o tipler ceza da almaz ve ne kadar serseri olurlarsa o kadar değer görürler. Bu saçma sapan memlekette sokakta yürümek bile dert. Ne yapacağını bilemiyorum kardeşim ama yanımızda olsaydın sana destek çıkardık.
Biz de arkadaşımla böyle düşünüyoruz.
Doğru düşünüyorsunuz. Çocuğun ya da arkadaşlarının sosyal medya hesabını bulamaz mısın ? Oradan konuşmaya çalışmak daha mantıklı olur olayı açıklarsın sadece telefon istedi diye. Kesinlikle yüz yüze konuşma bu tiplerle. Benim vücudum yapılı olmasına rağmen o tarz insanlardan uzak dururum. Bıçak çekseler ya da 2-3 kişi saldırsalar hiçbir şey yapamazsın.

O tür insanlar konuşmaktan anlamaz bu bir. İkincisi o tipler ceza da almaz ve ne kadar serseri olurlarsa o kadar değer görürler. Bu saçma sapan memlekette sokakta yürümek bile dert. Ne yapacağını bilemiyorum kardeşim ama yanımızda olsaydın sana destek çıkardık.

Araştırdığım kadarıyla o bana yumruk atan ve kardeşi burada yaşamıyorlarmış, yazları buraya geliyormuş. Yaz da geldi sayılır bakalım neler olacak...

Doğru düşünüyorsunuz. Çocuğun ya da arkadaşlarının sosyal medya hesabını bulamaz mısın? Oradan konuşmaya çalışmak daha mantıklı olur olayı açıklarsın sadece telefon istedi diye. Kesinlikle yüz yüze konuşma bu tiplerle. Benim vücudum yapılı olmasına rağmen o tarz insanlardan uzak dururum. Bıçak çekseler ya da 2-3 kişi saldırsalar hiçbir şey yapamazsın.

Çok aradım fakat isimlerini bile bulamadım. Bulsam zaten sosyal medyadan halledeceğim işi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırdığım kadarıyla o bana yumruk atan ve kardeşi burada yaşamıyorlarmış, yazları buraya geliyormuş. Yaz da geldi sayılır bakalım neler olacak...

Çok aradım fakat isimlerini bile bulamadım. Bulsam zaten sosyal medyadan halledeceğim işi.

Hocam, biraz saçma gelebilir ama kendinize ve arkadaşlarınıza biber gazı alın, tekrardan gelip zorbalık yaptıklarında biber gazını gözlerine sıkın bir temiz dövün.

Hayır sakın böyle bir şey yapmayın aksine onları daha da sinirlendirirsiniz. Bu tarz tiplerin genelde arkası olur tek bir şey yapamazlar zaten. Başka bi gün size daha kalabalık şekilde saldırırlar kaçamazsınız da. O yüzden elinden geldiğince uzak durmaya çalış. Kızın ya da kızın aradığı kişiye ulaşamıyor musun ? Bir şekilde ulaşmaya çalış bu kişilere ve telefon üzerinden konuş.

Hayır sakın böyle bir şey yapmayın aksine onları daha da sinirlendirirsiniz. Bu tarz tiplerin genelde arkası olur tek bir şey yapamazlar zaten. Başka bi gün size daha kalabalık şekilde saldırırlar kaçamazsınız da. O yüzden elinden geldiğince uzak durmaya çalış. Kızın ya da kızın aradığı kişiye ulaşamıyor musun ? Bir şekilde ulaşmaya çalış bu kişilere ve telefon üzerinden konuş.
Maalesef, kızın ismini biliyorum sadece diğerlerinin isimlerini yaşını hiçbir şeyini bilmiyorum.
Kızı bulmaya çalışıyorum, oradan halletmeye çalışacağım işi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı