1 ayda kaç kilo verebilirim?

eymentkm1

Centipat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram: 8GB
Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx 970
İşlemci: İntel i5 6.nesil
Ssd: Sandisk 500 gb m2 ssd + wd green 250 gb sata ssd
Anakart: Asus prime b250 mk
Merhaba arkadaşlar benim boyum 172 ve 86 kiloyum ve 70 kiloya düşmek istiyorum. Benim bildiğim üzere bir insan oturduğu yerde metabolizma hızına bağlı o kadar kalori yakıyor (yanlış biliyorsam bağışlayın) metabolizma hızım 2700 günde 1500 kalori fitness ve gündelik hareketlerde yakıyorum. Günlük 1200-1500 kalori alıyorum. Ayda kaç kilo veririm? Cevaplarsanız sevinirim 😄

Oranlar birebir doğruysa 3 günde 1 kilo verirsiniz.

Vücuttan atılan su kiloya dahil değildir.

Oranlar birebir doğruysa 3 günde 1 kilo verirsiniz.

Vücuttan atılan su kiloya dahil değildir.
Peki hocam dediğim gibi bir insan oturduğu yerde metabolizma hızına bağlı olarak o kadar kalori vermesi doğru bir bilgi mi?

Peki hocam dediğim gibi bir insan oturduğu yerde metabolizma hızına bağlı olarak o kadar kalori vermesi doğru bir bilgi mi?

Hocam mantıken vücut siz hiç hareket etmeseniz de kalori yakar çünkü içeride bir takım organlar çalışıyor. Kalbin atması, beynin çalışması gibi gibi durumlar kalori yaktırır. Zaten vücut kendi kendine kalori yakmasa dünyada obez olmayan insan sayısı 10 milyon falan olurdu. Net değerleri bilmek mümkün mü bilmiyorum.

Hocam mantıken vücut siz hiç hareket etmeseniz de kalori yakar çünkü içeride bir takım organlar çalışıyor. Kalbin atması, beynin çalışması gibi gibi durumlar kalori yaktırır. Zaten vücut kendi kendine kalori yakmasa dünyada obez olmayan insan sayısı 10 milyon falan olurdu. Net değerleri bilmek mümkün mü bilmiyorum.
Peki hocam sağolun.

Geri
Yukarı