10.000 TL Film Şirketi için Sistem Toplama

Benim demek istediğim şuydu ileriye dönük olsun. Bu sistemi kullanacak arkadaş belki oyun da oynayacak, overclock gibi işlemlerle de uğraşacak.
B350 OC destekliyor. Ancak B350 alınması taktirde sistemin başka bir parçasında performans artışı olmadığı sürece (X370 yerine B350 alınarak kalan bütçenin GPU'ya aktarılması mesela) X370 almakta bir sakınca yoktur. İleride SLI yapılmasının yolunu açar. Film şirketi için ne kadar gereklidir bilmiyorum ancak göz önüne almaya değer. (Premiere mesela SLI'ı çok verimsiz kullanıyor. (Bildiğim kadarıyla.) Ancak platformdan platforma değişebilir.)

Çok teşekkürler. Peki ben bu sistemde macOS kurmak istiyorum dual boot olmuyormuş herhalde. VMware ile yapma şansım var mı Mac in iMovie vb. programlarını kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Agustos basinda piyasaya salinacak. Hazir Threadripper pc'ler cikti. Biri 900 kusur dolar (12\24) digeri ise 16/32 cekirdek 1000 dolar diye hatirliyorum. Cok daha faydali olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı