10 aylık Netspeed deneyimim

Fiber altyapıda mı kullanıyorsunuz ?
Fiber altyapısı var evet.

Açıkçası ben diğer isslere zam gelse de şoknet kullanmam. Hizmetleri güven vermiyor ayrıca tüm HOP noktaları TT den kiralanma. Buna karşı alacağım hizmette de düşüş olacak. Çünkü ben TT kullanırken dalganma ve yüksek ping yaşıyordum NetSpeed de bu sorun çözüldü.

Bende TT kullanıyordum. 35 MBPS 95 TL ödüyordum. Sonra Şokneti gördüm adamlar 100 mbps 130 TL. Dedim arada 35 TL fark var. Şuanlık memnunum.

Diğer İSS'lerde zam yapsın bakalım, eğer TurkNet'e göre daha iyi bir fiyat görürsem İSS değişeceğim. Netspeed'e geçerim belki...
Önce TT zamı yapar sonra Türknet bunun altinda kalmayıp oda yapar. Bunu gören diğer firmalarda durmaz tabi onlarda yapar. Ama ana mesajda dedigim gibi geçen sene ki zam olayı gibi olacaktır. NetSpeed yinede Türknet'ten ucuz olur. Ve bu yarışta geçen seneki gibi kazançlı çıkan NetSpeed olur.

Bir arkadaş müşteri hizmetleriyle konuştuğunu, konuştuğu kişinin zam planları olmadığını söylemişti. Bana pek inandırıcı gelmedi çünkü iki rakibi de zam yapmışken ve giderleri artmışken zam yapmamak saçma olur. Fiyatı 250 TL falan olmazsa kullanmaya devam edeceğim. Bu arada sizin tavsiyeniz ve sizin kodunuz ile geçmiştim, bana 10 TL değil, 30 TL indirim yapıyor. Neden böyle? Yanlış anlaşılmasın şikayetçi değilim tabi sadece merak ettim. @zeki kurt WT

Bir arkadaş müşteri hizmetleriyle konuştuğunu, konuştuğu kişinin zam planları olmadığını söylemişti. Bana pek inandırıcı gelmedi çünkü iki rakibi de zam yapmışken ve giderleri artmışken zam yapmamak saçma olur. Fiyatı 250 TL falan olmazsa kullanmaya devam edeceğim. Bu arada sizin tavsiyeniz ve sizin kodunuz ile geçmiştim, bana 10 TL değil, 30 TL indirim yapıyor. Neden böyle? Yanlış anlaşılmasın şikayetçi değilim tabi sadece merak ettim. @zeki kurt WT
Evet bu sıralar zam olmayacağını söylediler ama illaki olacak bu fiyatta kalacağını düşünmüyorum bende. 30 TL indirim yapmasının sebebi sizin de birilerini davet etmiş olmaniz olabilir. Çünkü kampanya gereği benim kodum ile geçtiğinizde 10 TL yapmasi gerekiyor. 2 kişide sizin kodunuz ile geçmiştir tahminimce.

Evet bu sıralar zam olmayacağını söylediler ama illaki olacak bu fiyatta kalacağını düşünmüyorum bende. 30 TL indirim yapmasının sebebi sizin de birilerini davet etmiş olmaniz olabilir. Çünkü kampanya gereği benim kodum ile geçtiğinizde 10 TL yapmasi gerekiyor. 2 kişide sizin kodunuz ile geçmiştir tahminimce.
Kimseye kod vermedim, çok ilginç. Neyse kalsın böyle çok iyi 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı