10 aylık Netspeed deneyimim

Bende son derece memnunum. Oyun indirmek eskiden işkence gibiyken şimdi Dying Light 2 gibi oyunları sadece 2 saat içinde indiriyor, tek şikayetim IP sorunları olabilir. Bu arada haziran ayında zam geleceği söyleniyor, zam gelince değiştirme ihtimalimiz var ne yazık ki.

Bende son derece memnunum. Oyun indirmek eskiden işkence gibiyken şimdi Dying Light 2 gibi oyunları sadece 2 saat içinde indiriyor, tek şikayetim IP sorunları olabilir. Bu arada haziran ayında zam geleceği söyleniyor, zam gelince değiştirme ihtimalimiz var ne yazık ki.
Eğer Haziranda gelecekse cok iyi olur 5 ay daha uyguna kullanırız ama bana kalırsa o kadar beklemezler.

IP sorunlarını çözmemişler miydi? Bir yazıda yurtdışı IP'leri devre dışı bırakarak bunu çözdüklerini okumuştum. Haziran ayında zam gelmesi çok iyi, 5 ay daha 130 TL 75 Mbps internet çok avantajlı.

IP sorunlarını çözmemişler miydi? Bir yazıda yurt dışı IP'leri devre dışı bırakarak bunu çözdüklerini okumuştum. Haziran ayında zam gelmesi çok iyi, 5 ay daha 130 TL 75 Mbps internet çok avantajlı.

1 ay falan önce bizde ki IP sorunları çözüldü. Sorun sebebiyle GeForce Experience programına bile giremiyordum.

@orhunkutay VDSL altyapı kişiden kişiye büyük ölçüde değişiklik gösterir. Altyapın iyiyse 100mbps bandını görmen mümkün. SNR Margin değerlerini bizimle paylaşırsanız hızınla ilgili ufak bir fikir verebilirim sana.

Ayrıca Netspeed geçiş sürecimle ilgili deneyimimi paylaştığım rehber konusunu da incelemeni öneririm:

Yeni konular

Geri
Yukarı