10 günde kaç kilo alınabilir?

sinyor5643

Femtopat
Arkadaşlar konuyu fazla uzatmayacağım. Oruç tutuyorum 1 haftalık daha doğrusu 9 günlük bir tatile girdik kilo almak istiyorum. Bu 9-10 günde kaç kilo nasıl alabilirim? Bu arada yaş 15 kilo 50 boy 1.70 ortalama.

Daha çok yemek yemek yerine daha kalorili yemekler yemeye odaklanın. Yemekte su içmeyin, su mideyi doldurur ve iştahı kapatır. Fıstık ezmesi satın alın ve bolca tüketin. (Çok fazla kalorisi var)

50 kilo bence iyidir hocam göbeği çıkartmayın bu yaşta. İlla kilo alacam diyorsan da 1 2 hafta her gün iskender tirit falan göm baya bir kilo alırsın. Ben ortalama bir kiloya sahibim ama kilodan özgüvenim kalmadı.

Hasta ve bebek maması olarak kullanılan protein içerikli sütlerle istemediğin kadar kilo alırsın. Normal yeme içmeye devam ettiğim süreçte günde 2 tane tüketiyordum ve oldukça kilo aldım. İhtiyacım olmamasına rağmen yanlışlıkla yaptım bunu. Araştırdığımda kilo almak için kullanıldığını öğrendim.

Arkadaşlar konuyu fazla uzatmayacağım. Oruç tutuyorum 1 haftalık daha doğrusu 9 günlük bir tatile girdik kilo almak istiyorum. Bu 9-10 günde kaç kilo nasıl alabilirim? Bu arada yaş 15 kilo 50 boy 1.70 ortalama.
Ben börgır king alsam var ya üff kilo ne demek 30 kilo alırım.

Geri
Yukarı