100-200 TL Fiber ISS önerisi

xtinam55

Yoctopat
Daha fazla  
1631866396786.png

Altyapı durumum yukarıdaki görseldeki gibidir. Şu an Vodafone Fiber net kullanıyorum. Paketimin adı Evde+ 50. 115 TL ödemekteyim. İnternette kesintiler oluyor. Yavaşlamalar çok sıklaştı. Telefon ile diğer odalarda internete bağlanamıyorum. TurkNet, Superonline, Türk Telekom, Vodafone... Kafam çok karıştı. Şikayetvar'a bakınca hepsi sorunlu. Bana hangi interneti önerirsiniz? Bütçe aylık 100-200 TL arası olur. (Oyun oynuyorum bu yüzden sağlam bir internet olması gerekiyor, evet.)

TurkNet. Bütün ISS'lerde şikayet olur. Oturduğunuz bölgeye bağlı olarak kaliteniz değişir. Bence şu anki en berbat ISS Vodafone. Ping değerleri çok yüksek. TurkNet'i deneyin. Beğenmezseniz zaten istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Şu an TurkNet kullanıyorum 100Mbit 100 TL öncesinde Kablonet kullandım 100Mbit sorunsuzdu denebilir. Daha da öncesinde Superonline kullandım en sıkıntısız ve ping değeri düşük(4ms) bağlantı o idi. Şu an 100Mbit 130 lira sanırım Superonline'da.

TürkNet hepsine tek geçer derim. Tüm firmalarda şikayet olur elbette ama 1 seneyi devirdim TürkNet ile, ilk zamanlar kurulumda sorun yaşadım ama o da TürkTelekom ekiplerinin sorumsuzluğuydu şahsen. 1 senedir TürkNet tarafından kesinti veya yavaşlama olmadı. 2 defa kesinti oldu onda da birinde mahallede inşaat vardı, inşaat çalışanları kabloyu kesmişlerdi, bir diğerinde de bakım vardı 1 saat falan sürdü. Müşteri hizmetlerine hiç ulaşma gereği de duymadım. 100 ₺'ye 100Mbit kullanıyorum ve kablolu ortalama 80-100 arası alıyorum.

Eki Görüntüle 1167372

Altyapı durumum yukarıdaki görseldeki gibidir. Şu an Vodafone Fiber net kullanıyorum. Paketimin adı Evde+ 50. 115 TL ödemekteyim. İnternette kesintiler oluyor. Yavaşlamalar çok sıklaştı. Telefon ile diğer odalarda internete bağlanamıyorum. TurkNet, Superonline, Türk Telekom, Vodafone... Kafam çok karıştı. Şikayetvar'a bakınca hepsi sorunlu. Bana hangi interneti önerirsiniz? Bütçe aylık 100-200 TL arası olur. (Oyun oynuyorum bu yüzden sağlam bir internet olması gerekiyor, evet.)sorguladınız bunu ?
Nerden sorguladınız bunu acaba ?

Geri
Yukarı