1150 TL'ye Huawei P Smart 19 alınır mı?

Pctech

Hectopat
Arkadaşlar 2.el 1150 liraya P Smart 19 alınır mı yoksa J7 Pro 64 GB mı almak mantıklı 200 lira daha ucuza?
Not: PUBG ile alakam yok oyun oynamıyorum.

Arkadaşlar 2.el 1150 liraya P Smart 19 alınır mı yoksa J7 Pro 64 GB mı almak mantıklı 200 lira daha ucuza?
Ben P Smart 2019 kullanıyorum ve gayet memnunum. Günlük işler için çok iyi, fotoğraf kalitesi de çok iyi, oyun oynarsanız çok rahat oynarsınız.
Ayrıca Samsung almayın. O cihaz artık çok eski. Kasar, donar.

Abime 19 aldık. Kendisine yeni çıkmış Mi 8 SE onermistim o zaman. Almak istememişti taksitli aldı ve 2600₺'e denk geldi bize. Hiç memnun değil açıkçası. Düşük RAM kaynaklı donma kaynaklı özellikle. 2600₺'e değmiyor ama 1100₺'e değer mi bilemedim.

Artık herkes bir P Smart serisine karşı bir gard almış.

Ben 2018 modelini kullanıyorum. 2019 verisyonunu öneririm. Çünkü, 2018 modelindeki tüm kronik sorunlar giderildi ve çok hoş.

( 2018 kronik sorunları : batarya bitmesi hızlıca, telefonun ısındıkça kendini bükmesi vb. [ciddiyim telefonum 3 derece kadar yamuk])

Bulabilirseniz o fiyata a20 veya a30 almak daha mantıklı.

Ben 2018 modelini kullanıyorum. 2019 verisyonunu öneririm. Çünkü, 2018 modelindeki tüm kronik sorunlar giderildi ve çok hoş.
Açıkçası pahalılığına karşıyım. 3GB RAM sunması kaynaklı özellikle. Neredeyse aynı fiyata bulunabildiginiz 8 SE 6 sunuyor mesela.

Açıkçası pahalılığına karşıyım. 3GB RAM sunması kaynaklı özellikle. Neredeyse aynı fiyata bulunabildiginiz 8 SE 6 sunuyor mesela.

Mesela şöyle bir alternatifimde var C9 Pro Samsung 64 GB hafıza 6 GB RAM ama telefon sürümü eski yani ondan pek ısınamadım 7.0 sürümünde kaldı hala touchwiz arayüzü var çok hoşuma gitmiyor artık en kötü j5 j6 da bile yeni arayüz var.

( 2018 kronik sorunları: Batarya bitmesi hızlıca, telefonun ısındıkça kendini bükmesi vb. [ciddiyim telefonum 3 derece kadar yamuk])

Yamulma derken bir de bu ara şuna çok rastladın P20 Lite olsun P20 olsun keza P Smart olsun çok fazla ekranda sarı nokta oluşumu var. Kulllanalar çok ısınınca olduğunu söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı