12 gün içinde kilo vermek

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kilolu olun boş verin arkadaşların dediği gibi birden kilo vermeyin ben verdim bir anda sonra kilo aldım vücudumda çatlaklar oluştu boş verin yavaş yavaş verin okulda kimse yargılamaz büyük ihtimal hepimiz tosun gibiyizdir.

Hocam kilolu olun boş verin arkadaşların dediği gibi birden kilo vermeyin ben verdim bir anda sonra kilo aldım vücudumda çatlaklar oluştu boş verin yavaş yavaş verin okulda kimse yargılamaz büyük ihtimal hepimiz tosun gibiyizdir.

Çatlaklarımı görsen haline şükredersin dostum bu COVID döneminde aldığım kilolardan dolayı oluştu.

Çatlaklarımı görsen haline şükredersin dostum bu COVID döneminde aldığım kilolardan dolayı oluştu.

Benim de oldu maalesef kötü bir durum benim omzumda sırtımda 2 bıçak izi kadar göbeğimin başlangıcında var benim bildiğim bir zeytin yağı var ama ne kadar büyüktüklere etki eder bilmiyorum en iyisi okul açılınca kilo veririsiniz bir de okul arkadaşlarınız varsa :D

Günlük alacağın kalorini yarıya indir.
Sabah aç karna kardiyo 45 dakika.
Bolca protein karbonhidratı azalt sebze tüket.
Akşam ağırlık çalış olmazsa kardiyo devam.

Benim de oldu maalesef kötü bir durum benim omzumda sırtımda 2 bıçak izi kadar göbeğimin başlangıcında var benim bildiğim bir zeytin yağı var ama ne kadar büyüktüklere etki eder bilmiyorum en iyisi okul açılınca kilo veririsiniz bir de okul arkadaşlarınız varsa :D
sol omzum belime kadar 1 cm aralıkla full çatlak göbek simidi aynı şekilde ama onlar kapandı omuzlarda falan birde belimde hızlı uzadığım için çatlak oluştu.

Ders değil cevap istiyorum, o 1.5 yılda aldığın dediğin kiloyu 2 kez verip geri aldım kendi taktiklerim var yine forumdaki arkadaşlarımızdan da yardım isteyeyim dedim.
Cevabını almadın mı? Mesajımda diyor ki, 2 yılını alan şeyi geri döndürmek için yarım ay çok az bir süredir. Ha yaparsan yaparsın belki ama bu esnada kalıcı zararlar ile pişman olursun.

12 günde o kadar kiloyu ver de bak bakayım kemik sağlığına, organ sağlığına, beyin yapına neler oluyor. Vücudunda ne tür iğrenç bir değişim oluyor. Az biraz sağlığa dikkat.

Yeni konular

Geri
Yukarı