13 yaşındayım ve tipsizim

Maalesef görünüşünüz iyiyse hayata 1-0 önde başlarsınız. O yüzden bakımlı olun ve vücudunuza özen gösterin. Onun dışında vizyonunuzu ve karakterinizi kesinlikle geliştirin. İnsanlar görünüşleri ile karşılanırlar, fikirleri ile uğurlanırlar. Görünüş sadece ilk başta iyi bir izlenim yaratmak için önemli. Zaten sonrasında insanların akıllarında cidden fikirlerinle ve vizyonunla yer alıyorsun.

Maalesef görünüşünüz iyiyse hayata 1-0 önde başlarsınız. O yüzden bakımlı olun ve vücudunuza özen gösterin. Onun dışında vizyonunuzu ve karakterinizi kesinlikle geliştirin. İnsanlar görünüşleri ile karşılanırlar, fikirleri ile uğurlanırlar. Görünüş sadece ilk başta iyi bir izlenim yaratmak için önemli. Zaten sonrasında insanların akıllarında cidden fikirlerinle ve vizyonunla yer alıyorsun.
Görünüşünüz bakımlı olsun yeter iyi olması +1 katmaz karakter +1 katar.

Şu an ergenliğin başındasın daha dur hemen kanıya varma derim. Güzellik görecesi kişiden kişiye çok değişen bir şey. Mesela bana eşek gözlü dendiğinde ben 15 yaşıma kadar hakaret veya küçük düşürücü bir söz olduğunu sanıyordum. Birkaç arkadaşla konuşurken yok gözlerin çok iyi eşek gözü, burnun küçük, saçın kumral, kirpiklerin çok uzun vs dediler ama hiçbir yararı olmadı. Şu ana kadar 1 tane bile sevgilim falan olmadı, olmaz da. Üniversiteye kadar boş işten başka bir şey değil aşk mevzuları. Tavsiyem kendini sev spora başla kendince yüzün kötüyse vücüt yap yoksa da sağlık olsun onun bunun güzellik anlayışı seni etkilemesin laf atana tamam de geç dikkate bile alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı