14 yaşında 1.60 olmak

20 yaşından sonra uzayanı henüz görmedim :)

Genç arkadaşıma şunları söyleyeyim, eğer sakal bıyık vs. daha hiç çıkmadıysa, basketbol oynarak ve düzenli beslenerek, boyun en az 1.80 felan olacaktır.

Ama yaşıtlarından büyük felan görünüyorsan, 175 civarı bir boyun olabilir.
Yaşımdan küçük gösteriyorum ben hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Uzarsın bir şekilde. Sıktı artık...

Ayıp ettiniz ne de olsa arkadaş ölümden beter bir şeyle uğraşıyormuş. Az empati be. (!)
Boy için olduğunu kim söyledi? Sağlık bölümündeyiz şu an. Rahatsız olduysanız onlarca daha konu var hocam bu konuyu görmezden gelebilirdiniz.

Size “inanılmaz” derdinizi çözmekte iyi şanslar.

14 yaşındayım, boyum 1.60-1.63 falan. Annemin boyu 1.56, babamın 1.80 falan. Ergenliğe yeni girdim diyebilirim. Bir etkisi olur mu bilmem ama fitness da yapıyorum 1 aydır falan ve boyum başladığımdan bu yana 3 cm falan arttı. Sizce uzar mı boyum?
Daha 14 yaşındasın elbette uzar. Baban 1.80 imiş, senin boyunun 1.60 olmasına biraz şaşırdım.

Dostum burada moral bozmak adına denilen bir şey göremiyorum?

Bu hayatın genetiği şöyledir. Ya anneye benzer ya babaya. Belli ki babaya benzememiş. 180 olan babanın oğlunun 1.60 olması şaşırılcak bir şey değil bence arkadaşım. Herkesin bilgisine saygımız var diyeblirim.

Geri
Yukarı