14 yaşında nasıl yakışıklı olunur?

Bu yanlış.
Sadece giyiminle ve davranışlarınla bile karizmatik ve yakışıklı görünebilirsin.
Olur gibi:
EozxMDnW8AU0Te6.jpg

Paran varsa yakışıklısındır.
İnsanlar seni nasıl görmek isterse öyle görürler. Herkes içinde yakkışıklı veya güzel geçerli değildir örnek veriyorum ben 50 yaş üzeri parası olan kadınları çok güzel buluyorum.

Önce kendine yakışacak güzel bir saç modeli bul. Yüzüne bakım yap, fazla ve kötü gözüken kıllarını al. Aksesuar takarak daha estetik görünebilirsin. Vücut temizliğine de önem vermen lazım.Giyimini sportif olmaktan ziyade klasik, oturaklı bir giyim tarzıyla değiştir bence.
Kusura bakma ama iyi bir yüz/çene/ağız/vücut yapın yoksa ne kadar istesen de iyi görünemezsin.
Ha, bir de paran olması lazım.

Önce kendine yakışacak güzel bir saç modeli bul. Yüzüne bakım yap, fazla ve kötü gözüken kıllarını al. Aksesuar takarak daha estetik görünebilirsin. Vücut temizliğine de önem vermen lazım.Giyimini sportif olmaktan ziyade klasik, oturaklı bir giyim tarzıyla değiştir bence.
Kusura bakma ama iyi bir yüz/çene/ağız/vücut yapın yoksa ne kadar istesen de iyi görünemezsin.
Aksesuar olarak ne takayım?

Aksesuar olarak ne takayım?
Başlangıç olarak, ince bir bilek yapınız varsa küçük bir saat. Bileğiniz büyük ise tam tersi.
Saat taktığınız kolunuza bileklik, boş kalan kolunuzun işaret ve yüzük parmaklarına gümüş veya siyah çelik renginde yüzük.
Sırt ve omuz yapınız büyük ise kolye de yakışabilir.

Bu kadar uğraşmaya ne gerek var ki.

Yakışıklı olunmaz, doğulur. Ha dersen ki bakımlı olmak istiyorum, orası başka. Spor, iyi giyim, kişisel bakım ürünleri senin ilaçın. Derdin kızlarsa unut gitsin, para oldu mu senindir zaten kızlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı