14 yaşında protein tozu kullanılır mı?

Fe mert

Decapat
Daha fazla  
14 yaşında protein tozu kullanılır mı? Öncelikle sporla ilgilenen bir insanın sabah öğle falan hiç yemek yemiyorum (yiyemiyorum canım istemiyor) ve spordan sonra sadece mısır gevreğinden günlük besinlerimi alıyorum sizce başlamalı mıyım? Başlayacaksam da öneriniz var mı?

1653515827433.png

1653515838200.png

Gerisini siz hesaplayın hocam. Hemen hemen eşit.

Yok gayet iyi ama yemek yiyemiyorum özellikle et ürünlerini sevmiyorum ama protein tozunu içtiğimizde et yediğimizdeki proteini veriyor değil mi?

Unutmayın! Etteki protein ile protein Powder'daki protein aynı değildir!
Etteki her zaman daha kalitelidir. Peki protein tozu ne işe yarar? Protein tozu sizin protein ihtiyacınızdan geri kaldığınız zaman işe yarar. Her gün alırsanız tek yaptığınız böbreğinizi yormak olur başka bir halta yaramaz. Et yemeye alıştırın kendinizi, zorlayın. Maalesef bu spor zor bir spor ya çok aç kalıyorsunuz ya da patlayana kadar yiyorsunuz (bulk ve definisyon). Lütfen kendinizi alıştırın düzenli beslenmeye. Başkalarının kullandığı ürünleri görüp bende kullanacağım demeye gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Et sevmiyorsanız protein tozunu protein ihtiyacınız için kullanabilirsiniz protein tozunun amacı takviye zaten. Ama yemek yememenizin takviyesini protein tozuyla gideremezsiniz gelişim çağında iyi beslenmelisiniz sadece protein tozu,mısır gevreği,yulaf yemek sağlıklı bir beslenme şekli değil.

Unutmayın! Etteki protein ile protein Powder'daki protein aynı değildir!
Etteki her zaman daha kalitelidir. Peki protein tozu ne işe yarar? Protein tozu sizin protein ihtiyacınızdan geri kaldığınız zaman işe yarar. Her gün alırsanız tek yaptığınız böbreğinizi yormak olur başka bir halta yaramaz. Et yemeye alıştırın kendinizi, zorlayın. Maalesef bu spor zor bir spor ya çok aç kalıyorsunuz ya da patlayana kadar yiyorsunuz (bulk ve definisyon). Lütfen kendinizi alıştırın düzenli beslenmeye. Başkalarının kullandığı ürünleri görüp bende kullanacağım demeye gerek yok.
Eğer beslenme düzeni nasıl yapılır bunun hakkında bir bilginiz yoksa instagram üzerinde karşılıksız yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı