144Hz monitör alınır mı?

Kullandığım bilgisayarı satıp daha iyisine geçeceğim. Yanına monitör almak istiyorum. Ama kendim oynarken sinirleniyorum bazen ekrana hafifçe vuruyorum. Kırılır diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım?
Not: 60 Hz monitörüm var ve kasma hissiyatı verdiği için sinirleniyorum ve arada ekrana vuruyorum.

Ekrana vuruyorsan biz ne yapabiliriz ki? Alma o zaman. Kendine hakim olamıyor musun?
Konudan bağımsız başlıktaki soruya göre cevap verirsek, evet 144Hz monitör rekabetçi oynayan birisinin alması gereken yegane monitördür.

Cihazın eğer 144 FPS verecek güçte ise 144 Hz bir monitör hem seni hem PC'ni tatmin eder. Ama cihazın ekran kartı ve işlemci gücü iyi olmalı. Yoksa boşa alırsın.

Arada ekrana vuruyorum ne demek hocam 😂😂

Hocam bazen çok sinir geliyor geçiriyorum bir tane yumruk :D

Cihazın eğer 144 FPS verecek güçte ise 144 Hz bir monitör hem seni hem PC'ni tatmin eder. Ama cihazın ekran kartı ve işlemci gücü iyi olmalı. Yoksa boşa alırsın.

Hocam şu anki ekran kartım R7 240 geçeceğim kart RX570 ya 580 ya da daha yüksek model.

Rekabetçi oyunlar ( CS:GO, Valorant) gibi oyunlar oynuyorsan alabilirsin. Biraz pahalı olduklarından dolayı onlara şiddet göstermemen tavsiye edilir.

Kullandığım bilgisayarı satıp daha iyisine geçeceğim. Yanına monitör almak istiyorum. Ama kendim oynarken sinirleniyorum bazen ekrana hafifçe vuruyorum. Kırılır diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım?
Not: 60 Hz monitörüm var ve kasma hissiyatı verdiği için sinirleniyorum ve arada ekrana vuruyorum.

Değerli ve müstakil hocam, ☝🏼

Oyunları birer eğlence aracı olarak görün... Sonuçta oyun oynamak stres yapmamalı, aksine mutluluk vermeli. Eğer siz mutlu olamıyorsanız oyun oynamayın. :) 🤢

Üstat ne demiş?
"Keskin sirke küpüne zarar."

Saygılarımla. 🌹

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı