144Hz Monitör Alınır Mı?

10 dakikaya eve geçiyorum, karıştırmamanız için modelin tam adını size atmıştım herhalde.
Size atmamışım herhalde, bir forumdaşıma daha aynı modeli önerdim, siz hızlı davrandınız demek. Hayırlı olur inşallah.

O monitör 75Hz modeli ile çok karıştırılıyor ama size verdiğim linkteki 144Hz, çeşitli varyasyonları çok olduğundan adlarıda birbirine çok benziyor. (Onun için kısaltma veya model adlarını uzatmışlar. Sizin aldığınız model adı: VG240Y Pbiip, kısaltmasıysa: VG240YP sondaki P önemli çünkü: B-V-X-S olan modelleride var.)
Estağfirullah, cahillikten değil o detaylı bakmaktan sıkıldığınız veya bir an önce olayı bitirmek isteyişinizden dolayı...(Beyin sonuca ulaşmak istediğinden etrafında ki bilgileri görmeden sonucu düşündüğünden oluyor).
Modelin çıkış tarihi pek belli değildi sanırsam, kimi kaynakta 2019, kimisinde de ilk çıkan IPS monitörlerden olduğundan (24G2U ve birçok monitör ile aynı paneli kullanıyor.) 2018 diye geçiyor.
2019 çıkışlı olması daha ağır basıyor.

Son düzenleme:
10 dakikaya eve geçiyorum, karıştırmamanız için modelin tam adını size atmıştım herhalde.
Size atmamışım herhalde, bir forumdaşıma daha aynı modeli önerdim, siz hızlı davrandınız demek. Hayırlı olur inşallah.

O monitör 75Hz modeli ile çok karıştırılıyor ama size verdiğim linkteki 144Hz, çeşitli varyasyonları çok olduğundan adları da birbirine çok benziyor. (Onun için kısaltma veya model adlarını uzatmışlar. Sizin aldığınız model adı: VG240Y pbiip, kısaltmasıysa: VG240YP sondaki p önemli çünkü: B-v-X-s olan modelleri de var.)
Estağfirullah, cahillikten değil o detaylı bakmaktan sıkıldığınız veya bir an önce olayı bitirmek isteyişinizden dolayı...(Beyin sonuca ulaşmak istediğinden etrafında ki bilgileri görmeden sonucu düşündüğünden oluyor).
Modelin çıkış tarihi pek belli değildi sanırsam, kimi kaynakta 2019, kimisinde de ilk çıkan IPS monitörlerden olduğundan (24G2U ve birçok monitör ile aynı paneli kullanıyor.) 2018 diye geçiyor.
2019 çıkışlı olması daha ağır basıyor.

Çok teşekkürler yeniden yabancı yerlerde gördüm attığınız linkten de son ürün olarak aldım cidden beni mutlu ettiniz ilgilendiğiniz içinde teşekkür ederim.

Çok teşekkürler yeniden yabancı yerlerde gördüm attığınız linkten de son ürün olarak aldım cidden beni mutlu ettiniz ilgilendiğiniz içinde teşekkür ederim.

Rica ederim Kaan Bey. Amacım paranızı en verimli şekilde harcamanızı ve aklınızda olabildiğince soru işareti bırakmamak...Umarım sıkıntısız bir alışveriş olur da güle güle kullanırsınız. ;)

Rica ederim Kaan Bey. Amacım paranızı en verimli şekilde harcamanızı ve aklınızda olabildiğince soru işareti bırakmamak...Umarım sıkıntısız bir alışveriş olur da güle güle kullanırsınız. ;)

Sağolun.
Paran varsa neden alınmasın? 🙃
Evde kalalım...

Tabi doğru fakat bilgisayarı Update edene kadar biraz süre var ve bilgisayar 90FPS alıyor tam verimli olmayabilir diye sordum ama masaüstünde bile akıcılık olduğu için bunu düşünmeye pek gerek yokmuş.
Paran varsa neden alınmasın? 🙃
Evde kalalım...

Tabi doğru fakat bilgisayarı Update edene kadar biraz süre var ve bilgisayar 90FPS alıyor tam verimli olmayabilir diye sordum ama masaüstünde bile akıcılık olduğu için bunu düşünmeye pek gerek yokmuş.

Kusura bakmayın yeniden rahatsız ediyorumda acaba kutudan vga kablosu çıkıyor mu ve kargo kaç günde gelmişti?

Son düzenleme:
Kaan Bey, ürünü bu gün PTT'den aldım (Kendileri getirmiyorlar ya hani...)

Dediğim gibi gelen model VG240Y V modeli (165Hz'ye çıkıyor. VG240YP modelinde OC ile belki çıkıyor. Ama bu modelde rahatça OC siz, fabrika çıkışlı 165Hz'ye çıkarabiliyorsunuz. Gayet güzel monitör.

HDMI 2.0
ACER.png

ÖZET şeklinde ayrıntılı bilgi: Acer Nitro XV240Y P launched in China, XV240Y V in the works

M.

Monitör modeli: Acer VG240Y pbiip modeli ama ayarlarda VG240Y v adı ile lanse ediliyor. Monitör güzel...
@KaanDemirel bey, monitörü aldınız mı?
Bir iki sorum olacak.

Monitör elime geldi fakat kavisli olan modeli geldi artık daha da uğraşmak istemiyorum bu monitörü kullanacağım. 144Hz 4ms problem değil tabii ama içinden çıkan DP kablosunu bilgisayara bağlamayamadım yani görüntü vermedi bende HDMI kullanıyorum şu anlık oda 120Hz veriyor.

Kavisli model derken?
Kalın kenarlı modeli almadınız umarım.
Ben maalesef, iade raporu verirlerse inşallah garantiye gönderiyorum.
THH'ye de verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı