15.000 TL'ye motosiklet için ekipman önerisi

MotoMax'in kendi markası 4Riders ama ben o paraya RiderDenim alırdım. Aynı parayı veriyorsun fakat üstünde sırt koruması gelmiyor montların. Bir de ne pantolonda ne de montta koruma seviyesi yazılmamış. Bu genelde Level 1 koruma olduğunu gösterir. Level 2 olsaydı yazmayı unutmazlardı. :D

MotoMax'in kendi markası 4Riders ama ben o paraya RiderDenim alırdım. Aynı parayı veriyorsun fakat üstünde sırt koruması gelmiyor montların. Bir de ne pantolonda ne de montta koruma seviyesi yazılmamış. Bu genelde Level 1 koruma olduğunu gösterir. Level 2 olsaydı yazmayı unutmazlardı. :D
Montta tip b seviye 2 yazıyor da, pantolonda yazmıyor.
Görüntü olarak gündelik değil de tam böyle motorcu görünümü arıyorum. Bu bütçede nasıl olur onu da bilmiyorum. Son yıllarda gündelik takılmak yerine Smart-Casual takılan biriyim. Biraz eski marjinal halimi yakalamak istiyorum diyebilirim. Korumadan da ödün vermemek gerek bir de.

Burda sana ekstra masraf çıkıyor ve pratiklik işin içinden çıkıyor. Bunlarla gündelik hayatını devam ettiremezsin. Motor sürüp eve geri gelmen lazım ya da garip garip gezmen lazım turcular gibi. Kaliteli bir sırt koruması 3000 TL. Onu da ekleyeceksin. Bir de üstüne pantolonda muhtemelen Level 1 kullanacaksın. Tercih etmezdim.

Burda sana ekstra masraf çıkıyor ve pratiklik işin içinden çıkıyor. Bunlarla gündelik hayatını devam ettiremezsin. Motor sürüp eve geri gelmen lazım ya da garip garip gezmen lazım turcular gibi. Kaliteli bir sırt koruması 3000 TL. Onu da ekleyeceksin. Bir de üstüne pantolonda muhtemelen Level 1 kullanacaksın. Tercih etmezdim.
İşe gidip gelirken kullanacağım için, pantolonu hep iş yerinde değiştireceğim. Mont zaten kolay çıkartılıp giyilen bir şey o yüzden motorcu olarak gözükmesi hoşuma gider.
Ülke ekonomisi cidden üzüyor. Keşke çeşit çeşit alabilsek.

Yani illa bu şekilde bir şey almak istiyorsan kask veya eldiven bütçesinden kısman lazım. O da açıkçası akıllıca bir hareket olmaz sırf görünüş için.

İçinde intercom yuvası yok. Intercom takmaya çalıştığında kulağında kask takılı olduğu sürece sürekli bir baskı olacak. Rahatısz bir şekilde de motosiklet süremezsin ama tabii yine de senin kararın. Daha az korunaklı bir ürün almış oluyorsun 4Ridersta.

İçinde intercom yuvası yok. Intercom takmaya çalıştığında kulağında kask takılı olduğu sürece sürekli bir baskı olacak. Rahatısz bir şekilde de motosiklet süremezsin ama tabii yine de senin kararın. Daha az korunaklı bir ürün almış oluyorsun 4Ridersta.
Korunma kesinlikle önemli ya. 5 bin civarlarında en iyi 3 seçenek nedir sizce hocam?

Geri
Yukarı