15 Yaş İçin Kas Çalışma Programı

Kas çalışma derim bazı hareketler kemiklerine baskı yapar. Kas dediğiniz şey pek önemli değil. Basketbol takımından tutun CS takımına kadar çeşit çeşit sporlar yaptım. Hiçbirinde kas gerekmedi (tabi çocuktum şimdi adamlar biraz şey geliyor. ) :D :D :D Biraz büyü yaparsın nedir bu acelen ?

Ben bu arkadaşın hareketlerini uyguluyordum :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fakat kol kasım içe doğru çıkmaya başladı acaba ben mi hata yaptım yoksa onun hareketlerinden dolayımı bilemedim. Kimisi senin içe çevirici kaslarına dışa çevirici kaslarına göre daha güçlü dedi. Yani bu spor'da sanal alem de herkes farklı bir şey kafasından tasarlayıp önüne sürüyor. Kesinlikle bir fitness'a gitmelisin ve hocası'da kaliteli olmalı. Seninle birebir ilgilenmeli. Eğer evde çalışmak istersen sana bu bicepsleri öneririm : Evde sadece 2 adet Dumbell ile çalışma proğramı (Yapılış Şekli) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Ben çok bi etkisini göremedim bu hareketlerde ama belki sende aynı etkiyi uyandırmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı