15 yaşında vücut geliştirmeye başlamak

Burak_722

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, vücut geliştirmek için bugün spor salonuna kaydoldum da çevremdeki bazı insanlar daha yaşın küçük senin için zararlı olur dediler sizce bu yaşta vücut geliştirmeye başlanmalı mı?
Boy 186 kilo 76.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, vücut geliştirmek için bugün spor salonuna kaydoldum da çevremdeki bazı insanlar daha yaşın küçük senin için zararlı olur dediler sizce bu yaşta vücut geliştirmeye başlanmalı mı?
Boy 186 kilo 76.

Boyun çok uzamaz küçük yaşta başlarsan ama bence senin boyun ve kilon gayet uygun bence devam et.

Boy 186 kilo 76.
17 yada 18 yaşında yap bi ara bende düşündüm ama yaşım küçük gelişmemi etkiler.

Arnold 15 yaşlarında başladı. Çevreni boşver çevren bu konuda ne kadar uzman sence? Spor hocası iyi ise seni doğru yönlendirecektir.

Boyun çok uzamaz küçük yaşta başlarsan ama bence senin boyun ve kilon gayet uygun bence devam et.

Buna zortladım. Spora başlayalı 1,5 sene oldu 10 cm attım 1 senede.

Boy 186 kilo 76.

Erkenden başlamak en iyisidir. Kendini zorlamadan en iyi şekilde gelişmeye bak. Yulaf vs falan yiyip boş kocakarı taktiklerini uygulama.

Geri
Yukarı