15 yaşındaki kişi günde 100 şınav çekerse vücut yapabilir mi?

19 Ocakta kolumun ve bileğimin fotoğrafını çekmiştim kolumun ve bileğimin durumu iyi mi? Daha fazla geliştirebilir miyim?

Amacım kaslarımı belirginleştirmek ve fit bir vücuda sahip olmak. Beslenme programı olmadan bunları yapabilir miyim?
Göğüs istiyorsan hergün bunu dene. İlk başta zorlanırsın ama bir iki haftadan sonra devamlı olarak sayı artacak ve göğüslerin belirmeye başlayacak.

Dosya Ekleri

• asdsd.jpg
    asdsd.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 60
O hareketi yapıyorum yanlış bilmiyorsam adına diamond şınav diyorlardı. Ortalama 1 ay içinde etkisini görür müyüm?
Bir ayda hissedersin ama dışarıdan pek görünmez. Vücut yapmak bir ayda olacak birşey değil. Sabır ve özellikle devamlılık ister. Alıştıktan sonra senin günlük rutinin olacaktır. Erken yaşta yaparsan ileride sağlam bir vücuda sahip olabilirsin. Elmas rekorum 37 :D

Şınav ile göğüsünüzü çalıştırırsınız yoğunluklu olarak, elmas şınav ile de triceps yani arka kol da çalışır. Yani sadece şınav çekerek vücut yapılmaz.

Şınav ile göğsünüzü çalıştırırsınız yoğunluklu olarak, elmas şınav ile de triceps yani arka kol da çalışır. Yani sadece şınav çekerek vücut yapılmaz.

Benim asıl amacım kol kaslarımı belirginleştirip güçlendirmek dambıl gibi bir aletim yok sadece evde şınav, barfix gibi hareketler yapıyorum. Ara sıra 5litrelik damacanayı dambıl gibi kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı