16 yaşında kas yapma

@xxxtentac!on Kilo al yeterli spor yapmana gerektirecek bir durum yok. Benim bu konuda ki bahsettiğim Dambıl İle Kas Yapılır mı ?
arkadaş bu (İnşAllah kızmaz izinsiz atıyorum jsjs :D):

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısacası sende büyük bir ihtimal aşağı yukarı arkadaşımın fiziğine benziyorsun. Değil mi ?

Karbonhidrat kısa sürede yakılmaz ise yağa dönüşür en mantıklı kilo alış protein yoluyla kilo almak değil mi?
Günlük ihtiyaçtan fazlasını almak pekte bir işe yaramaz açıkçası. Böbreklere yük bindirmek diyebiliriz. Taş oluşumuna bile neden olabilir. Üstelik o şekilde çok az kilo almak için fazlasıyla tüketmeniz lazım. Fiyatları ve aldırma süreleri ele alındığında karbonhidrat en iyi seçeneklerden biridir. Zaten amaç bir ayda altmış olmak değildir. Yoksa yağlı ve sağlık puanı sıfır olan ürünler ile çok kolay kilo alınabilir. Bir sene gibi uzun zamanlar ele alınır. Karbonhidratı yağa dönüşmesi içi süre vermeden gelişim için kullanmak ister sporcular. Kardiyo ile yağ yakımına destek vererek. Olabildiğince az yağlanma ile kilo alarak onu kasa çevirmeyi amaçlarlar.

@xxxtentac!on Kilo al yeterli spor yapmana gerektirecek bir durum yok. Benim bu konuda ki bahsettiğim Dambıl İle Kas Yapılır mı ?
arkadaş bu (İnşAllah kızmaz izinsiz atıyorum jsjs :D):

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısacası sende büyük bir ihtimal aşağı yukarı arkadaşımın fiziğine benziyorsun. Değil mi ?
Evet.

Bu yaşta gelişimini kötü etkiler, yapma.
Allah'ım bıktım. Adam kendisi evde yatıp yemekten başka bir şey yapmayıp bi de başkalarının yapmasına engel oluyor. 13 yaşında başlayan arkadaşım var hala devam ediyor, sen de yap kardeşim. Boyun 176, harika bir boy. Spora başlama yaşı zaten 10-11 olması lazım. Direk zaman kaybetmeyip bi salona yazıl, evde de yapabilirsin.

Allah'ım bıktım. Adam kendisi evde yatıp yemekten başka bir şey yapmayıp bi de başkalarının yapmasına engel oluyor. 13 yaşında başlayan arkadaşım var hala devam ediyor, sen de yap kardeşim. Boyun 176, harika bir boy. Spora başlama yaşı zaten 10-11 olması lazım. Direk zaman kaybetmeyip bi salona yazıl, evde de yapabilirsin.
Evde elimden geldiğince yapıyorum zaten teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı