19 yaşında çok zayıfım

Eroniga

Yoctopat
19 yaşındayım, yaşıma göre çok ama çok zayıfım. N'aparsam yapayım bir türlü kilo alamadım. Eskiden ilk 1 ay her gün 1 paket cicibebe yerdim, üstüne 500 kalorilik çikolata yerdim, yani günde toplam 1500 kalori toplamaya çalıştım. Ben de şöyle oldu, ilk hafta 40 kilodan 45'e çıktım sonrası aynı kaldı, devam da etmedi, sadece karnım şişti o kadar. Başka bir sorun mu var ki kilo alamıyorum bir türlü ☹️

19 yaşındayım, yaşıma göre çok ama çok zayıfım. N'aparsam yapayım bir türlü kilo alamadım. Eskiden ilk 1 ay her gün 1 paket cicibebe yerdim, üstüne 500 kalorilik çikolata yerdim, yani günde toplam 1500 kalori toplamaya çalıştım. Ben de şöyle oldu, ilk hafta 40 kilodan 45'e çıktım sonrası aynı kaldı, devam da etmedi, sadece karnım şişti o kadar. Başka bir sorun mu var ki kilo alamıyorum bir türlü ☹️

Doktora gitmen gerekli.

kardeşim normalsin. ben 29 yaşındayım 60 kiloyum :D sağlık sorunu ile alakası yok takıntılı olursan kilo alamazsın. Hayattan keyif alıyormusun? sabahları erken kalkıp yemeklerini sabit bir saatte yemeye çalış ve spor yap

kardeşim normalsin. ben 29 yaşındayım 60 kiloyum :D sağlık sorunu ile alakası yok takıntılı olursan kilo alamazsın. Hayattan keyif alıyormusun? sabahları erken kalkıp yemeklerini sabit bir saatte yemeye çalış ve spor yap.
14 yaşındaki arkadaslar 60 kg hocam, sizde zayifsiniz yaşıtlarınıza göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı