2 ayda 20 kilo verebilir miyim?

Hypnamed

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda 17 yaşındayım, boyum 180cm ve kilom 109kg. 2 ay içerisinde 20 kilo verme gibi bir imkanım var mı acaba? Var ise nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz acaba?

Merhaba, şu anda 17 yaşındayım, boyum 180cm ve kilom 109kg. 2 ay içerisinde 20 kilo verme gibi bir imkanım var mı acaba? Var ise nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz acaba?

Öncelikle belirtmek isterim ki bu tamamen saglıksız size önerim öncelikle bir fitness salonuna yazılmanız protein agırlıklı beslenerek 500 kalori açıgıyla 4-5 ay gibi bir sürede 20 kg civarı verirsiniz ilk ay zaten vücutda biriken suyu ödemi atacagınız için en yüksek kilo verimi bu ay olacak ondan dolayı farkı bariz hissedersiniz.

Benim arkadaşım 3-4 ay gibi bi sürede verdi onu ve arada fast food yiyerek yaptı bunu. İstikrarlıysan yaparsın.

Verirsin ama sağlıksız olarak, ben 1 ayda sağlıksız bir şekilde 13 kilo vermiştim, sağlıklı bir şekilde vermek istiyorsan ise 1 yılda falan verirsin.

20 KG olur mu bilemem ama kaloriye dikkat ederek yerseniz kilo vermeniz mümkün. Yulaf ezmesi gibi besinleri doğru tüketirseniz yararı olabilir.

Yağlı yemekler yeme spor yap yüz ben 1 ay yüzerek her gün 7 kilo verdim sağlıklı beslen veremezsen 16 17 kg verirsin tahmınım ama gayret verirsen her gün çalış.

Benim annem de bu aralar kilo vermeye çalışıyor. Aradan 1 ay geçti. Çok kilo vermedi. Ben dedim ki anneme " Niye az kilo veriyorsun, istesen daha çok kilo verirsin.". Bana şey dedi eğer hızlı kilo verirsen hızlı alırsın. Vücudun alışması lazım. 2 ayda 20 kilo çok sağlıksız olur. Çok az yemek yiyerek, fazla spor yaparak verirsin ama hiç sağlıklı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı