2.el iPhone kapanıyor

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 3000 TL iPhone 7 Plus aldım 2.el olarak. Aldığım günden beri kendi kendine kapanıyor. Bu durum %50'nin altında sıklaşıyordu. En başlarda pil sağlığım %86'ıydı gittiğim zaman bataryadan kaynaklıdır dedi. Bataryayı değiştirttim Deji batarya taktılar ama sorun hâlâ devam ediyor sadece sıklığı biraz azaldı kafasına göre yeniden başlat şeklinde kapanıyor. Pazartesi günü getir dediler yani bugün iade falan alırız dediler ama Technopat ailesine bir sorayım dedim sizce sorun nedir? Adam bana satarken böyle bir sorun olmadığını söyledi zaten parmak izi bozuk yani mevcut değil telefonda. Bir ilgisi olduğunu sanmıyorum ama ekleyeyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 3000 TL iPhone 7 Plus aldım 2.el olarak. Aldığım günden beri kendi kendine kapanıyor. Bu durum %50'nin altında sıklaşıyordu. En başlarda pil sağlığım %86'ıydı gittiğim zaman bataryadan kaynaklıdır dedi. Bataryayı değiştirttim deji batarya taktılar ama sorun hâlâ devam ediyor sadece sıklığı biraz azaldı kafasına göre yeniden başlat şeklinde kapanıyor. Pazartesi günü getir dediler yani bugün iade falan alırız dediler ama Technopat ailesine bir sorayım dedim sizce sorun nedir? Adam bana satarken böyle bir sorun olmadığını söyledi zaten parmak izi bozuk yani mevcut değil telefonda. Bir ilgisi olduğunu sanmıyorum ama ekleyeyim dedim.

Konuyla alakası yok ama, 3000TL bütçe varken neden 2 ele yöneldin ki? 3000 TL fiyatında 0 çok güzel telefonlar var.

2.el iphone cihaz alacaksanız hele ki yüksek miktar paralara çıkacak önceliğiniz her zaman garantisi olan cihazlar olsun hocam problem yaşamamak adına. Aldığınızdan beri bu şekildeyse problem zaten size satarkende vardır bence. İadeyi zorlayın paranızı alın derim hocam. 3000 tl ye sıfır on numara android cihazlar alabilirsiniz. İlla ki iphone diyorsanızda garantisi bitmemiş başka cihazlara yönelin ama kesinlikle iade edip paranızı alın.

Konuyla alakası yok ama, 3000TL bütçe varken neden 2 ele yöneldin ki? 3000 TL fiyatında 0 çok güzel telefonlar var.
2.el iphone cihaz alacaksanız hele ki yüksek miktar paralara çıkacak önceliğiniz her zaman garantisi olan cihazlar olsun hocam problem yaşamamak adına. Aldığınızdan beri bu şekildeyse problem zaten size satarkende vardır bence. İadeyi zorlayın paranızı alın derim hocam. 3000 tl ye sıfır on numara android cihazlar alabilirsiniz. İlla ki iphone diyorsanızda garantisi bitmemiş başka cihazlara yönelin ama kesinlikle iade edip paranızı alın.
Dostum iade alırız dedi zaten iphone 7 plus çok hoşuma gitti kamerasına kadar android kullanmak istemiyorum.

Dostum iade alırız dedi zaten iPhone 7 Plus çok hoşuma gitti kamerasına kadar Android kullanmak istemiyorum.

Tabii ki de belli bir nedenin vardır da bana şey saçma geliyor. 3000 TL gibi bir bütçe varken 2 elden iPhone 7 Plus almak saçma bence. Bildiğim kadarıyla zaten 2016'da çıkmış bir telefon yani 4 senelik bir telefon onun yerine Realme 6 8 GB almak daha mantıklı bence.

Dostum iade alırız dedi zaten iphone 7 plus çok hoşuma gitti kamerasına kadar android kullanmak istemiyorum.
Hocam ben de zaten illa iphone diyorsanız garantili bulmaya çalışın dedim 2.elde garantisiz iphone risktir :D Garantiye yollayıp cihazın gerekli görülürse bataryasından ekranına ücretsiz değişim yapıyor apple teknik servisi sıfır cihaz almış gibi oluyorsunuz

Tabii ki de belli bir nedenin vardır da bana şey saçma geliyor. 3000 TL gibi bir bütçe varken 2 elden iPhone 7 Plus almak saçma bence. Bildiğim kadarıyla zaten 2016'da çıkmış bir telefon yani 4 senelik bir telefon onun yerine Realme 6 8 GB almak daha mantıklı bence.
2017'de çıkmış telefon, S8 ve V30 dengidir. Ve uzun bir süre idare eder ama eskidi.
En iyisi iade etmen, bilmediğin bir problemden kaynaklanıyorsa ileride daha kötü olur.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı