2 yıllık Monster Tulpar T7 v19.5 deneyimim

Abim evet haklı olabilirsin ama sende bu kadar kitap gibi yazı yazma kısa kısa cümleler kullan ki anlayalım yoksa o uzun yazıyı benim gibi çoğu kişi okumaz.

Ünlü marka ya muhakkak vardır.
Abim?
Siz yazıları okumadan mı cevap veriyorsunuz konulara???

Forum burası haberiniz var değil mi? İnsanlar kendi yorumlarını katarak yazı yazıyor ve siz okumayız diyorsunuz. Ayıp...

Kardeşim düzgün kullanamadıktan sonra neresi iyi? Daha önce de dedim anakartı dandik oluyor. Ben kullanırken durmadan ötüyordu mavi ekran veriyordu. Şarjı prizden çıkarıp geri taktığımda ötme duruyordu. Bir yığın laptop kullandım bundaki kadar sorun yaşamadım. Allah'tan sonra satabildim.

6. ayını taze doldurdu benim Abra v16.6.3 ve ben şu anlık memnunum. Bence çok ön yargılı yaklaşıyoruz. Çoğu Abra'nın iyi olmadığını biliyorum ama her Abra'ya yine de objektif yaklaşmalıyız. Yanlış anlaşılmasın Monster'ı övmüyorum ama deneyimlerimi paylaşıyorum.

Abim?
Siz yazıları okumadan mı cevap veriyorsunuz konulara???

Forum burası haberiniz var değil mi? İnsanlar kendi yorumlarını katarak yazı yazıyor ve siz okumayız diyorsunuz. Ayıp...
Kardeşim bunlar Monster aşığı. Seni linç de ederler birazdan. Kullanmadan tecrübe etmeden yorum yazıyorlar. Reklamlara bakıp Monster ya abi deyip alan insanlar bunlar.

Abim?
Siz yazıları okumadan mı cevap veriyorsunuz konulara?

Benden büyük olduğunuz için dedim. Biraz da kötü kullanımdan kaynaklı bu sorular. Oyuna sinirlenince yapıştırmak falan e laptop da hali ile hem beni ucuza aldın bana değer vermek yerine hem de oyunu kaybettiğin için bana vurup bana kötü davranıyorsun diyor seninle arasını soğutuyor yani laptop da haklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu markayı bir kaç sene önce kara listeme almıştım, beni üzen tarafı dün bu Technopat Youtube kanalında bu markanın yeni bir iş bilgisayarı modeli tanıtıldı ve garanti, servis kalitesinin yüksek olduğu söylendi, bence bu şekilde sponsorlu veya paralı video yapılması kesinlikle son kullanıcıya zarar veriyor, zaten heryer bu markanın şikayetiyle dolu ama bunun görmezden gelinmesi beni üzdü, bunu beklemiyordum.

Benden büyük olduğunuz için dedim. Biraz da kötü kullanımdan kaynaklı bu sorular. Oyuna sinirlenince yapıştırmak falan e laptop da hali ile hem beni ucuza aldın bana değer vermek yerine hem de oyunu kaybettiğin için bana vurup bana kötü davranıyorsun diyor seninle arasını soğutuyor yani laptop da haklı.
?, Anlamadım dediklerinizi...

Bu markayı bir kaç sene önce kara listeme almıştım, beni üzen tarafı dün bu Technopat Youtube kanalında bu markanın yeni bir iş bilgisayarı modeli tanıtıldı ve garanti, servis kalitesinin yüksek olduğu söylendi, bence bu şekilde sponsorlu veya paralı video yapılması kesinlikle son kullanıcıya zarar veriyor, zaten heryer bu markanın şikayetiyle dolu ama bunun görmezden gelinmesi beni üzdü, bunu beklemiyordum.
Kesinlikle, hem Monster hem de sahte indirimleri ile MediaMarkt...

Yok artık. Bununla ne alakası var? Kim aldığı laptopa vuruyor? Çoğu Monster insan gibi kullanımda çöküyor. Böyle bir bahane hayatım boyunca duymadım. Gerçekten fazla savunuyorsunuz.

Yok artık. Bununla ne alakası var? Kim aldığı laptopa vuruyor? Çoğu Monster insan gibi kullanımda çöküyor. Böyle bir bahane hayatım boyunca duymadım. Gerçekten fazla savunuyorsunuz.
Ben yazdıklarını anlamadım, siz anlamış gibisiniz. Arkadaş ne yazmış acaba? beni de aydınlatırmısınız?

Geri
Yukarı