2017 Opel Astra'nın boyası kalktı

Zımpara izleri ve boya belli oluyor gibi geldi bana. O şekil güneşte kalarak oluşacak bir boya atması anca sonradan boyanan bir boya ile olur.

Kamera kayıtlarına kadar bakacağım arabanın bugün bulunduğu yerlerde o kadar moralim bozuldu ki teşekkür ederim yardımın için.
Aman hocam o kadar kafaya takmaya gerek yok, nasıl olduğunu araştırın tabii ama fazla can sıkmaya gerek yok ince rötuş boya ile halledilir diye düşünüyorum. Bende aynı şekil kapatıyorum boya kalkmalarını.

Aman hocam o kadar kafaya takmaya gerek yok, nasıl olduğunu araştırın tabii ama fazla can sıkmaya gerek yok ince rötuş boya ile halledilir diye düşünüyorum. Bende aynı şekil kapatıyorum boya kalkmalarını.

Çok teşekkür ederim hocam, umarım rötüş boyayla düzelir arabayı alır almaz olması çok üzdü :(

Ne yapabilirim peki? Kaputu boyatmak istemiyorum arabayı alalı daha 24 saat geçmedi rötüş falan yapılmaz mı?
Hocam ufak bir zımpara+rötuş+pasta cila cillop gibi olur takma fazla kafana. Fotoğrafları elinde olsun satmak istersen gösterirsin. Bizim daha 1 haftalık sıfır arabaya bunu yaptı kansızın biri. Oluyor böyle şeyler.

Dosya Ekleri

• 20230223_183845.jpg
    20230223_183845.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 38
Hocam ufak bir zımpara+rötuş+pasta cila cillop gibi olur takma fazla kafana. Fotoğrafları elinde olsun satmak istersen gösterirsin. Bizim daha 1 haftalık sıfır arabaya bunu yaptı kansızın biri. Oluyor böyle şeyler.

Evet ya cidden kansızlar, satmam hocam ya 12 ay ben de araba taşıt kredisiyle aldım :)

Söylediklerini yapacağım ustalarım var sanayide onlarla bir çözüme kavuştururuz.

Teşekkür ederim.

Hocam bu tepkinizi üzüntünüzü anlayamadım. Kaput hatasızsa en kötü lokal boyatırsınız boyatma sebebinizin kanıtlarıda var. Arabayı dün alıp bugün motor yemişsinizde başınıza 30-40 bin rektifiye ücreti çıkmış gibi konuşuyorsunuz. Alt tarafı bambasit bir lokal boya konusu. Bu kadar keyfinizi kaçırmaya değer mi. Araba bu yani çizilir damlar akar kokar.

Geri
Yukarı