2020'de Intel Core i5-2400 alınır mı?

multiverse

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün aklıma takılan bir konu oldu. Size danışmak istedim konu: 2020'de "Intel Core i5-2400" alınır mı? Eğer alınmaz derseniz yine "Intel Core i5" veya "AMD Ryzen 5" önerir misiniz? Bu soru şu linkteki hazır toplanmış PC yüzünden takıldı aklıma.

Linki:
Oyuncu Kasası İ5 2400 6m Cpu 8 Veya 16 Bg Ram 120ssd & 500gb Hdd - n11.com

Benim seçtiğim özellikler 16 GB RAM ve 500 GB HDD. Bu PC'nin ekran kartı tümleşikmiş. Sizce oyunlarda ne gibi performans verir? Şu anki PC'm de tümleşik ekran kartlı ama linkteki PC'nin özelliklerinde tümleşik ekran kartı oyun oynatır mı? Oynatırsa nasıl grafiklerde oynatır? İki soruma da cevap verirseniz çok mutlu olurum. Buraya kadar okuduğun ve sorularımı cevaplayacağın için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayara paranı kaptırma 2.nesil i5 bir işlemci bulunan ekran kartsız bir bilgisayara bu kadar para verilmez, bilgisayar da o kadar etmez. İstersen sen bütçeni söyle sana göre bir bilgisayar toplayalım?

Bu bilgisayar, dandik markaların topluca bilgisayar parçaları alıp birleştiriyor dostum. Paran boşa gider anlayacağın. Ryzen 5 1600 AF bir ekran kartsız sistem alıp ikinci el RX 570 ile çoğu oyunu Ultra ayarda oynayabilirsin.

Bugün aklıma takılan bir konu oldu. Size danışmak istedim konu: 2020'de "Intel Core i5-2400" alınır mı? Eğer alınmaz derseniz yine "Intel Core i5" veya "AMD Ryzen 5" önerir misiniz? Bu soru şu linkteki hazır toplanmış PC yüzünden takıldı aklıma.

Linki:
Oyuncu Kasası İ5 2400 6m Cpu 8 Veya 16 Bg Ram 120ssd & 500gb Hdd - n11.com

Benim seçtiğim özellikler 16 GB RAM ve 500 GB HDD. Bu PC'nin ekran kartı tümleşikmiş. Sizce oyunlarda ne gibi performans verir? Şu anki PC'm de tümleşik ekran kartlı ama linkteki PC'nin özelliklerinde tümleşik ekran kartı oyun oynatır mı? Oynatırsa nasıl grafiklerde oynatır? İki soruma da cevap verirseniz çok mutlu olurum. Buraya kadar okuduğun ve sorularımı cevaplayacağın için teşekkürler :)
Hiçbir güncel oyunu doğru düzgün oynatmaz. En az bunu öneririm. Tabi bütçeyi arttırıp çok daha iyilerini alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı