2021'de Windows 7 kullanılır mı?

Dedi macOS adam, nesi kötü Allah aşkına 6 yıldır kullanıyorum benden daha mı iyi bileceksiniz arayüz bence güzel.

Ben de kullandım fakat hiç beğenmedim bu benim fikrim ve Windows 8.1 Windows 8 hüsranını düzeltmek için 8.1'i yaptılar belki üstünde biraz daha çalışılsaydı Win 7'yi bile geçerdi.

1 GB'ın altında RAM varsa (ki 2021'de minimum 4 GB RAM var herkeste) kullanılır ancak. Onun dışında mis gibi Windows 8.1 varken Windows 7 kullanılmaz. 2009'da çıkan bir işletim sisteminin artık ne kullanılır ne de savunulur bir yanı var. Windows 7 ile kasan sistemlerin Windows 8.1 ile paşa paşa çalıştığına şahit oldum. Windows 8.1 kurun HDD kullanıyorsanız. Windows 7 ile zaman kaybetmeyin daha.

Nasıl olmuyor? Bende i3 3.nesil ile Windows 10 kullanıyorum. 500 GB HDD bende de var, 4 GB RAM'im de var. Nasıl yetmiyor? Yükseltme ile mi geçtiniz Windows 10'a?

Bilmiyorum tamirci arkadaş yaptı. Dayım da öyle söylüyor. Bilgisayar mühendisi de kendisi Windows 10 SSD olmazsa kullanamazsın diyor.

Kullanılmaz. Ben GT430 Intel Pentium işlemci bilgisayarıma rağmen ufak açılış hızı yavaşlıkları yaşıyorum. Harici Windows 10 20H2 Pro kurdum sisteme 0 sorun %100 menmunum.

Sizin ihtiyaçlarınıza ve alışkanlıklarınıza göre değişir. İki işletim sisteminin de avantaj ve dezavantajları insandan insana değişebiliyor.

Evet haklısınız ben aslında Windows 10 istiyordum.
Sanal makine içinde ise Windows 1 bile kullanılır.

Ya bağımlılığınızdan vazgeçeceksiniz ya da yeni bir bilgisayar :)

Bilgisayarım HP Pavilion G62 model. Daha yeni tamirden geldi 1000 lira masraf ettim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı